Call Me Boss: Startup
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Call Me Boss: Startup - це бізнес-симулятор, в якому потрібно сформувати велику і прибуткове бізнес-королівство, дозволити в свою користь торгові війни і само собою, перемогти всіх конкурентів!

Новоявлений бізнесмен під управлінням гравця починає реалізацію своїх масштабних ідей з будівництва невеликих магазинів. Спочатку капітал дається мінімальний, коректне інвестування коштів швидко принесе значні прибутки. У кожну торгову точку потрібно наймати людей, співробітників будуть сотні, а потім тисячі. Менеджери і помічники підкажуть, як оптимізувати витрати часу при надмірну зайнятість. Серед підлеглих буде багато симпатичних дівчат з шикарними фігурами і неабияким інтелектом. Використання вертольота в якості транспортного засобу стане не розкішшю, а необхідністю, що дозволяє своєчасно вирішувати гострі питання.

Стрімкий розвиток бізнесу приверне увагу конкуруючих і суміжних компаній. Доведеться домовлятися з представниками еліти, переманювати їх на свою сторону для отримання переваги в процесах переговорів. Поїздки по всьому світу будуть пов'язані з робочими моментами, лідери різних ринків хочуть зустрітися з новим успішним бізнесменом і довести, що його кар'єрний злет - лише випадковість. Необхідно підготуватися до жорстокого протистояння акулам бізнесу. Вони докладуть багато зусиль, щоб зрушити з п'єдесталу нового учасника глобальних воєн.

Сфера нерухомості також виявиться в колі інтересів персонажа і дозволить швидше піднятися завдяки гарній прибутку від інвестицій. Інші інвестори поставляться вкрай негативно до такого повороту подій, їх дохід впаде на ту ж суму.

Відмінні риси гри Call Me Boss: Startup:

  • створення власної бізнес-імперії;
  • наймання висококваліфікованих співробітників;
  • залучення глобальної еліти до своїх проектів;
  • участь у торговельній війні з конкурентами;
  • інвестування коштів в різні напрямки.

Проект дає можливість відчути себе магнатом, відчути всю красу і негативні сторони розкішного життя. Цікавий сюжет змушує уважно стежити за тим, що відбувається, впливати на масштабні процеси, вибирати пріоритетні сфери для вкладення фінансових активів. Діалоги і підказки допомагають діяти з урахуванням ризиків. Заслужите статус боса найвідомішою бізнес-корпорації!


Реклама

Call Me Boss: Startup для LG L35

Усі додатки Penut на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/03 12:28
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |