Trooper Shooter: Critical Assault FPS
3.4 (10)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Trooper Shooter: Critical Assault FPS - це цікава стрілялка, в якій мініатюрні солдати готові воювати будь-якими методами заради заповітної перемоги в місіях і PvP-боях.

Спочатку користувачеві пропонується кілька персонажів, на стартовому рівні вибір малий. Підопічному можна взяти якісні елементи екіпіровки і вручити зброю. Заради додавання різноманітності в традиційні битви військового стилю розробник пропонує нетипові інструменти для битви. Крім автоматів і ножів, в арсеналі є базука і інші оригінальні варіанти, що дозволяють здивувати навіть досвідчених супротивників. Герой буде рости в кар'єрному плані, спектр зброї також збільшується в міру підвищення кваліфікації. Опція зміни підопічного на більш сильну і витривалі особистість дозволяє тестувати різних солдатів, приміряти нові види.

PvP-режим має на увазі командну гру. І соратниками, і опонентами керують реальні гравці, тому в боях гарантується багато несподіванок і моментів, що вимагають зміну стратегії. На верхній панелі видно таймер і розподіл сил, а знизу є кнопки управління, дані про кількість боєприпасів. На барвистих локаціях можна знайти багато способів ініціювати напад, боязкість у воїнів відсутня, герой часто вливається в команду на піку перестрілки. Він повинен не тільки атакувати і захищатися, а й посилювати тил для інших представників свого загону. В гущавині події хтось із соратників може потрапити в біду, порятунок колег і друзів завжди в пріоритеті.

Відмінні риси шутера:

  • проходження військових місій;
  • вибір героя серед сотні варіантів;
  • різні види і моделі зброї;
  • апгрейд здібностей;
  • велика кількість ворожих особин.

Проект радує мультиплікаційним графічним оформленням, вибором формату геймплея. Прикольні місії дозволяють уважно вивчати локації, бродити по відкритій місцевості і всередині різних будівель. Невеликі персонажі викликають швидше розчулення, ніж страх, але бездіяльність може призвести до сумних наслідків. Збереження активності і динамічні дії дозволять накопичувати більше бонусів і прокачувати свого підопічного. Виховайте кращого воїна у війні мультяшних солдат!


Реклама

Trooper Shooter: Critical Assault FPS для LG L35

Рейтинг:

(10)
3.38★ 67.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/03 10:24
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |