Strike FPS
3.5 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Strike FPS - це яскравий онлайн-шутер, в якому потрібно бігати по військових базах і брати участь в масштабних перестрілках, взаємодіяти з іншими стрілками.

Гравець потрапляє на локацію, де події розвиваються дуже шумно. Зображення видно тільки від першої особи, подивитися на ситуацію з боку можна в разі загибелі підопічного. У верхній зоні відображаються таймер, показник здоров'я і інша інформація. При легких пораненнях рівень самопочуття стає трохи нижче 100, смертельні рани знижують цифри до нуля. За локаціях розкидані умовні аптечки, добігаючи до них герой частково відновлюється. Дрібні травми також гояться самі, якщо за короткий проміжок часу не з'являться нові.

Динамічний ігровий процес вимагає обережності і швидкого прийняття рішень. Можна знайти укриття і ненадовго залягти там для вивчення обстановки, але більше доведеться бігати. Противники регулярно з'являються перед очима, потрібно швидко знешкоджувати їх, поки вони не встигли прицілитися в підопічного. Постійні постріли ускладнюють вироблення тактики. Не відразу можна визначити, наскільки близька небезпека. Якщо противник поруч, можна змінити вогнепальну зброю на холодну, кілька ножів дозволяють воїну вибрати найкращий інструмент для захисту.

Відмінні риси гри Strike FPS:

  • протистояння реальним користувачам;
  • вражаючий арсенал зброї;
  • якісні приціли;
  • цікаві карти місцевості;
  • відновлення показника здоров'я.

Графічне оформлення шутера гідно похвали, локації опрацьовані дуже ретельно. Карти заповнені різними об'єктами, але розраховувати на часті перепочинку і укриття не варто. Після загибелі завжди можна повернутися на майданчик, де історія триває. Завдяки онлайн-режиму умови і обставини постійно змінюються, повторити минулий ситуацію вже не вийде. У процесі можна детально вивчити карту і зрозуміти, з яких ракурсів краще діяти, яку зброю зручніше використовувати. Геймплей затягує, азарт викликає бажання протриматися довше, якісний звук додає напруги. Запросіть друзів і порівняйте сили у віртуальній стрільбі!


Реклама

Strike FPS для LG L35

Рейтинг:

(8)
3.48★ 69.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/29 10:35
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |