Real Car Parking: Parking Master
4.8 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Real Car Parking: Parking Master - це цікавий симулятор для всіх, хто хоче попрактикуватися в мистецтві парковки машин, підлаштовуватися під запропоновані обставини.

Водій вибирає залізного коня, налаштовує його параметри, потім починає поїздку по міських трасах. Можна експериментувати і тестувати різні моделі авто, міняти ходові нюанси, зовнішні характеристики. Після успішного проходження етапу користувачеві даються певні ресурси для більш гнучкою кастомізації машин. Зупинятися належить в місцях, позначених знаками і датчиками. Гравець легко обійдеться без карти - великі і яскраві покажчики допоможуть запобігти непотрібні повороти, допоможуть знайти оптимальний шлях до зони чергової зупинки.

Чим більш коректно виконані парковки, тим більше можливостей пройти далі. На кожному рівні необхідно зупинитися кілька разів, лічильник зверху вкаже число зупинок на конкретному етапі. Також потрібно уникати ушкоджень, перевищення допустимої кількості форс-мажорів призведе до повторного старту рівня.

Відмінні риси гри Real Car Parking:

  • паркінг автомобіля без пошкоджень;
  • 4 режими складності;
  • допоміжні паркувальні датчики;
  • вибір моделей машин;
  • регулювання зовнішніх і ходових параметрів.

У проекті передбачені різні варіанти геймплея. Можна вільно їздити по місту, вивчати дороги мегаполісу. Фанатам поїздок з тимчасовими обмеженнями сподобається режим виконання завдань на час. Новачки можуть тренувати вміння в спрощених умовах. Професіоналам підійде режим експерта, де потрібно демонструвати майстерність, уникати мінімальних помилок в процесі паркування і подальшого виїзду на трасу.

Зручне управління дозволяє легко звикнути до автомобіля. Легка зміна ракурсів, огляд з машини і від третьої особи дозволяють бачити те, що відбувається з будь-якого боку, мінімізувати випадкові удари і небезпечні положення. Тривимірна графіка і симпатичні локації роблять водіння більш приємним. Продемонструйте свій талант в ідеальній парковці і насолодитеся проходженням 60 етапів!


Реклама

завантажити Real Car Parking: Parking Master 1.5.4 для LG L35

Нове в цій версії
-New levels.
-Bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.5.4 (21)
дата завантаження 2021-01-01 05:51
Розмір 135.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.83★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/28 12:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |