Ludus - Gladiator School
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ludus - Gladiator School - це історичний екшен, в якому потрібно підготувати школу для гладіаторів, знайти бійців, тренувати їх і випустити на арену заради славної перемоги і тріумфу натовпу!

Лудус, навчальний заклад для бійців Стародавнього Риму, дістається користувачеві в жалюгідному стані. На центральній арені лежать коров'ячі коржі, прибрати їх нікому, виступати теж охочих немає. Рядові глядачі відмовляються приходити в це покинуте місце, імениті гості навіть не згадують про існування такої сцени. Гравцеві дістається роль нового Ланіста - власника гладіаторів, їх вчителі і за сумісництвом господаря школи. Починати доведеться з найму співробітників, здатних прибрати територію і створити комфортні умови для фізичної підготовки рабів.

На спеціальному ринку можна придбати екіпіровку, зброю і самих бійців. Робота з кожним персонажем на увазі вибір стилю бою і навчання підопічного відповідно до однієї з п'яти методик. При наявності чистої сцени і підготовленого раба можна влаштовувати битви з чужими підопічними, отримувати призи за виграші. Торгівля і перемоги дозволяють заробляти і розвивати установа. Поступово можна підвищити авторитет лудус, запросити знаменитих особистостей в якості глядачів.

Відмінні риси гри Ludus - Gladiator School:

  • будівництво школи гладіаторів;
  • взаємодія з співробітниками-помічниками;
  • придбання зброї і спорядження;
  • покупка рабів, їх подальша тренування;
  • 5 стилістики підготовки персонажів.

Екшен з елементами ролевика приваблює розмаїттям завдань, хорошими перспективами для покинутого закладу. Гравець отримує широкі можливості для дії. Часте отримання бонусів мотивує працювати активніше. Найняті співробітники допомагають швидше втілювати заплановане, а слухняні гладіатори швидко тренуються і з радістю отримують апгрейди, якщо дозволить господар. Сюжет з історичної підгрунтям додає шарму. Хороша графіка радує око, а звуковий супровід повністю занурює Ланіста в атмосферу безладу часів Стародавнього Риму. Створіть кращу школу і добийтеся прибуття Цезаря на легендарне шоу!


Реклама

завантажити Ludus - Gladiator School 1.1 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.1 (2)
дата завантаження 2020-03-01 16:34
Розмір 75.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

Усі додатки Cocopo на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/28 10:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |