The Sky Arena
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра The Sky Arena - це захоплюючий ролевик, в якому потрібно виховувати фантастичних воїнів, відправляти їх битися з монстрами, босами і підопічними інших користувачів.

Гравець отримує декількох персонажів, готує новачків до участі в бойових діях. Необхідно проаналізувати вміння кожного солдата, щоб придумати кращу стратегію з урахуванням доступних навичок. Можливість комбінування здібностей відкриває широке поле планування для командира. Далі сміливці йдуть на битви з різноманітними монстрами, попутно вивчають території, знаходять ресурси та інші мотивуючі фішки. У PvP-режимі битися потрібно з армією реального гравця, через що розвиток історії стає більш непередбачуваним. За якісну боротьбу дається винагороду.

Заробіток витрачається на апгрейди і розблокування сильніших підопічних. 200 унікальних особистостей гарантують різноманітність здібностей, дозволяють створювати неймовірні комбінації маневрів. Автоматичні битви позбавляють від тактичних дій, допомагають сконцентруватися на глобальні плани. Ігрові кошти також витрачаються на розвиток територій. Одним кліком можна побудувати палац або інший об'єкт, якщо на це є гроші. Правда будівництво, як і інші варіанти витрачання коштів доступні тільки між битвами. Під час бійок відволікатися занадто ризиковано.

Відмінні риси гри The Sky Arena:

  • дві сотні персонажів;
  • комбінування навичок підопічних;
  • зіткнення з противниками і їх босами;
  • PvP-формат;
  • пошук ресурсів в кар'єрах.

Проект може похвалитися яскравими локаціями, оригінальними видами солдатів і супротивників. Боси передбачувано лякають своїми габаритами, але розміри не додають їм стійкості. Кілька грамотних ударів змусять гіганта з гуркотом впасти і зникнути. Відмінний звуковий супровід підтримує войовничий дух, можливість перепочинку між переймами дозволяє відволіктися на мирні завдання, красиво оформити зону свого проживання. Коштовності, ресурси та інші фішки дозволяють розвивати персонажів в бажаному темпі. Доведіть силу свого загону і стратегічну міць командувача!


Реклама

завантажити The Sky Arena 150 для LG L35

Нове в цій версії
The Sky Arena Open
Загальна інформація
версія 150 (150)
дата завантаження 2020-03-25 19:38
Розмір 98.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/27 12:47
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |