Hit The Roof
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hit The Roof - це кумедна казуалки, в якій потрібно стрибати з трампліна на висоті хмарочосів, пробивати головою даху інших будівель і поперечини між їх поверхами.

Гравець управляє безстрашним стрибуном, хто стоїть на невідомої майданчику на рівні багатоповерхівок. Герой повинен розбігтися, відштовхнутися від трампліну і полетіти вниз. Після нетривалого переміщення в повітряному просторі він гарантовано вдариться об одну з численних дахів. При якісному розбігу і високій швидкості падіння можна розраховувати на злам першої перешкоди. Далі буде проникнення в будинок і падіння з руйнуванням стель / підлог кімнат на різних поверхах.

Будинки будувалися з особливих алгоритмам, тому бічні стіни ніколи не завалюються, а горизонтальні перегородки більш крихкі. На спортсмена постійно падає меблі, але він байдужий до травм і згоден за всяку ціну впасти максимально низько. Жертв не передбачається, будинки абсолютно порожні. У куточку екрана видно лічильник подоланих на поточному рівні поверхів. Після завершення трюку міцний хлопець отримує грошову винагороду і переходить на наступний етап без найменших ушкоджень.

Відмінні риси гри Hit The Roof:

  • стрибки на даху, спроби впасти на нижні поверхи;
  • міцний і надійний шолом;
  • апгрейд здібностей, додаткові навички;
  • фінансові заохочення;
  • руйнування будівель зсередини.

Хороші трюки дають вагомий заробіток. За отримані гроші можна перед виконанням завдання придбати збільшення сили стрибка, темпу польоту і інших параметрів. Потрібно контролювати дистанцію розбігу і своєчасно відштовхуватися від поверхні, щоб скористатися бустером швидкості. Далі слід утримувати палець на екрані для удару об дах подальшого руху вниз.

Веселі саундтреки гарантують відмінний настрій при виконанні спортивних елементів. Персонаж завжди готовий до дії, не знайомий з поняттями слабкості і втоми. Строкаті відтінки графіки відганяють думка про вчинення неправомірних дій, в ігровому світі руйнування верхніх конструкцій хмарочосів цілком природні. Допоможіть підопічному домогтися неймовірних результатів в його улюбленому виді спорту!


Реклама

завантажити Hit The Roof 1.2.228 для LG L35

Нове в цій версії
Performance imrpovements
Загальна інформація
версія 1.2.228 (228)
дата завантаження 2020-06-26 10:12
Розмір 42.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/26 10:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |