Slasher Scream
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Slasher Scream - це жахлива аркада, в якій потрібно врятувати викрадених членів сім'ї і втекти разом з ними з будівлі, населеного дикими примарами.

У ніч на п'ятницю 13-е якийсь вбивця з мертвої душею повернувся в місто. Після цього у головного героя Джейсона пропали батьки і молодша сестра. Хлопець розуміє, що шукати рідних потрібно в похмурій будівлі з примарами. Саме там починається страшне пригода. Гравець бачить те, що відбувається від першої особи і отримує чіткі установки по пріоритетним завданням. Потрібно знайти місця ув'язнення родичів, розібратися з головоломками, дістатися до виходу. Уважний вбивця буде заважати реалізації цих планів. Перехитрити противника складно, але поставлена ​​мета варта згоди на будь-які ризики.

У темному будинку багато прохань про допомогу, написаних кров'ю на брудних стінах. Ремонт генераторів дозволить висвітлити приміщення, щоб краще орієнтуватися в просторі, швидше вирішувати виникаючі проблеми. Безлад в коридорах і кімнатах дає можливість швидко знайти укриття, якщо кровожерливий антагоніст помітить персонажа і почне переслідування. В таємних місцях сховано багато потрібних предметів. Карти, складні коди, інструменти для зупинки механізмів з вибуховими речовинами та інші речі валяються в спочатку непомітних зонах.

Відмінні риси гри Slasher Scream:

  • порятунок рідних від потойбічного викрадача;
  • лякають і несподівані пастки;
  • пошук корисних предметів;
  • рішення нестандартних головоломок;
  • розгадка сімейних таємниць.

У проекті приділено особливу увагу звуковому оформленню. Кожен рух і дію супроводжується неприємними звуками, за стінами чути дивні шуми, пискляві миші бігають під ногами. Джейсон повинен дотримуватися тиші, його крики привернуть божевільного вбивцю. Боротися з бездушною особистістю не варто, краще ховатися в якомусь з десятків доступних схованок. Таймер в проекті відсутня, бажання прискоритися диктується інстинктом самозбереження. Рішення задач і пошуки сім'ї призводять персонажа до несподіваних відкриттів. Спробуйте дізнатися секрети роду, звільнити сестру і батьків, а після втекти з зловісного будинку з привидами!


Реклама

завантажити Slasher Scream 2.1 для LG L35

Загальна інформація
версія 2.1 (11)
дата завантаження 2020-03-25 19:37
Розмір 53.08 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Mad Games101 на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/25 12:48
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |