Ultimate Reality - A Dimensional Platformer
0 (0)

Ultimate Reality - A Dimensional Platformer

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ultimate Reality - A Dimensional Platformer - це прикольний екшен, в якому потрібно рятувати світи від шкідливого лиходія, боротися з підопічними ворога, долати різні перешкоди.

Ідеї ​​про мультивселенной поглинули хлопця на ім'я Дрейк. Він мріє про пристрій для подорожей у часі, займається боротьбою зі злодіями в декількох реальностях. Одного разу він знайшов дивний предмет, який вказує на глобальні наміри якогось негативного героя. Під загрозою опинилися всі відомі Дрейку простору. Потрібно зупинити ворога, знищити всіх його соратників, обійти пастки. Ситуація ускладнюється відмінностями того, що відбувається в світах. Дії в одній всесвіту можуть нести наслідки для іншої, тягнути час не можна, але поспіх може обернутися крахом.

При двомірному графічному оформленні гравець веде підопічного вперед, вказує моменти для стрибків по платформах. Потрібно відстежувати приземлення персонажа на поверхню, запобігати зникнення героя в прірви. Застосування бойових навичок в боях з антагоністами також повністю залежать від керуючого. На стартових етапах ворогів мало, пізніше вони будуть нападати постійно, тому важливо відточувати здатності, домагатися розблокування нових умінь. Від вибору костюма залежить основний стиль поведінки в сутичці.

Відмінні риси гри Ultimate Reality:

  • дослідження всесвітів;
  • вражаючі здібності головного героя;
  • боротьба з численними противниками;
  • рішення оригінальних завдань на логіку;
  • ризик випадкової ліквідації світів.

Крім неприємних особистостей часто доводиться стикатися з пастками і головоломками. Персонаж повинен зберігати холоднокровність і спокійно йти на зустріч з головним ворогом. Кожна ситуація наближає зустріч з негідником, перетину з босами стануть відмінними тренуваннями перед цією подією.

Непередбачувана сюжетна лінія і піксельний оформлення стають цікавими факторами. Різноманітність світів і завдань виключають вибір єдиної стратегії, підлаштовуватися доведеться постійно. Багатий вибір навичок дозволяє виробити свій формат реакції на поведінку антагоністів. Отримайте задоволення від платформера з великою кількістю просторів!
Реклама

завантажити Ultimate Reality - A Dimensional Platformer 0.2.0 для LG L35

Нове в цій версії
- Bug fixes
- Controller fully supported! Just connect a controller and the prompt will help you map your controller
- Disable bloom if the game is lagging
- You can now customize touch controls!
- crash fixes
Загальна інформація
версія 0.2.0 (2000)
дата завантаження 2020-02-21 17:00
Розмір 59.76 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/24 11:58
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |