SNOW BROS. classic
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра SNOW BROS. classic - це цікавий платформер, в якому сніговик зачищає майданчики від супротивників, використовує сніжки як основний інструмент для нападу.

Активний сніговик з перших секунд починає стріляти сніжками по монстрам, яка посміла прийти на чужу територію. На поле битви статичні платформи закріплені на різній висоті, по ним необхідно стрибати, також є рух вперед-назад. Герой відразу бачить всіх ворогів, присутніх на поточній майданчику. Опоненти активно переміщаються, іноді відбиваються, влаштовують контратаки.

Знайдені зілля дають додаткову силу, дозволяють збільшити дальність пострілів, зробити травми від сніжок сильнішими, отримати перевагу над противником завдяки величезному розміру тіла, або просто прискоритися. За знищення монстрів кілеру надаються бонуси, ще можна збирати букви і знаходити інші мотиваційні елементи, але швидкість очищення поля бою від ворожих особин першорядна.

Якщо довго возитися з противниками, то на локацію прилетить гарбузовий привид - страшна істота, зустрічі з яким рекомендуємо уникати. Після перемоги над останнім ворогом на рівні персонаж швидко летить вгору на наступний етап, а привид залишиться нижче, і знову з'явиться при прояві повільності. Подолання ворогів на декількох локаціях гарантує бій з босом. Тікати від нього не вийде, потрібно мірятися силами і будувати стратегію перемоги.

Відмінні риси гри SNOW BROS. classic:

  • кидання сніжок в забавних антагоністів;
  • чарівні напої з унікальними поліпшеннями;
  • зіткнення з босами;
  • 4 ступеня складності геймплея;
  • гроші, окуляри, бонуси.

Графічне оформлення з ретро-мотивами навіває ностальгію, а звуковий супровід ідеально поєднується із зображенням. Розблокування режимів підвищеної складності дає можливість покращувати кваліфікацію снігового кілера. Рейтингові таблиці і списки лідерів будуть додатковим приводом для оперативного проходження рівнів і уважного збору всіх бонусів. Опція автоматичної стрільби дозволяє зосередитися на переміщеннях героя, але не зменшує існуючі в ігровому світі ризики. Зробіть свого сніговика лідером по боротьбі зі смішними антагоністами!


Реклама

завантажити SNOW BROS. classic 1.1.1 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.1.1 (21020801)
дата завантаження 2021-02-18 23:09
Розмір 49.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки mobirix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/23 12:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |