IDBS Mabar Truk Online
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра IDBS Mabar Truk Online - це прикольний симулятор, в якому потрібно кататися по рівних дорогах на вантажівці, взаємодіяти з іншими водіями в онлайн-режимі.

Перед стартом поїздки гравець Кастомізіруйте свій транспортний засіб у гаражі. Виконання брудних робіт беруть на себе помічники, власнику машини необхідно вказати, які параметри він бажає змінити. Далі можна спостерігати, як чоловіки в формі з логотипом розробника проекту поспішають реалізувати все вказане. Після завершення налаштувань можна з'являтися на дорозі. Пропонується виїзд або на створену раніше майданчик з певним набором гравців, або створення нової зони з подальшою можливістю приєднання інших користувачів. Майданчики умовно називаються кімнатами.

У лівій стороні екрану видно маленький чат, по ньому легко відстежувати, хто додається в кімнату. Також там можна писати повідомлення, які відображаються у інших користувачів. Карта розташовується праворуч, машини на ній відзначаються яскравими стрілками одного відтінку. Іноді виникає нерозуміння, де серед однакових стрілок перебуває ваш вантажівка, але подібна проблема помітна лише на першій хвилині і в рідкісні моменти скупчення автомобілів на невеликій ділянці.

Водій вивчає локації, зупиняється на заправках і в інших точках. На дорозі виникають імпровізовані гонки, трапляються аварійні ситуації. Важливо поважати учасників дорожнього руху і коректно поводитися. При бажанні можна повернутися в гараж або заїхати на ремонтну базу (якщо є кошти для оплати поліпшень).

Відмінні риси гри IDBS Mabar Truk Online:

  • суперництво з реальними гравцями на дорозі;
  • настройка зовнішнього вигляду автомобіля;
  • кілька точок огляду;
  • заробіток балів на ремонт і поліпшення;
  • карта маршрутів.

Різні ракурси огляду дозволяють оптимально підлаштувати симулятор під користувача. Інтуїтивне управління допомагає швидко звикнути до нового транспортного засобу. Крихітний плеєр в верхньому кутку дає можливість вибрати фонову музику, посилити задоволення від ігрового процесу. Насолоджуйтеся приємною їздою по заміських трасах з низьким трафіком!


Реклама

завантажити IDBS Mabar Truk Online 2.0 для LG L35

Нове в цій версії
synchronize Lampu
synchronize Bel
fix livery
tambah muatan
Загальна інформація
версія 2.0 (4)
дата завантаження 2020-03-08 02:50
Розмір 79.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/23 10:17
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |