Happy Wheels
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Happy Wheels - це аркадна гонка, в якій потрібно управляти дивним транспортним засобом і допомагати персонажу подолати життєво небезпечні перешкоди.

Серед підопічних гравця може виявитися представник офісного планктону на гіроскутере, інвалід на колясці з реактивними властивостями, або шопоголік з магазинної візком. Також є молодий батько на велосипеді, який ризикнув вирушити в подорож з сином на задньому сидінні. У кожного з героїв ідентична завдання: проїхати по небезпечній локації, обійти смертельні неприємності і дістатися до фінішу живим за короткий проміжок часу. Таймера в процесі гри не видно, тільки після завершення етапу можна спостерігати результативні показники.

Майданчики лякають різноманітністю ризиків, будь-який рух може привести до летального результату. Міни, леза, стріли, конструкції з великою кількістю ножів не дають розслабитися і насолодитися поїздкою. Старий падаючий автомобіль здається дрібним перешкодою на тлі страшних конструкцій з гострими деталями. Розробник ретельно відшліфував фізику руху і змусив користувача постійно стежити за рівновагою. Ще потрібно навчитися пристосовуватися до зміни кута нахилу дороги, переміщенню по рухомим платформ.

Відмінні риси гри Happy Wheels:

  • оригінальні персонажі;
  • більше 60 рівнів з небезпечними локаціями;
  • смертельні перешкоди;
  • моторошні травми;
  • підрахунок часу проходження шляху.

Графічне оформлення зроблено в мінімалістському стилі, але форс-мажорні ситуації виконані дуже ефектно, з часткою садизму. Розчленування тіла, відлітають кінцівки, що випадають внутрішні органи та інші яскраві моменти дозволять гравцеві вивчити анатомію паралельно з виконанням основної місії. Страшними звуками користувачів вирішили не лякати, поранені дуже стримано реагують на отримання травм. Якщо підопічний живий - потрібно продовжувати поїздку, стріла в шиї або інші дрібні незручності можна ігнорувати. Щомиті наближає героя до завершення дистанції і повідомленню про перемогу!


Реклама

завантажити Happy Wheels 1.0.9 для LG L35

Нове в цій версії
• Two new levels for Pogo Stick Guy (4 and 5)
• Minor bug fixes
• More fixes coming soon
Загальна інформація
версія 1.0.9 (27)
дата завантаження 2021-04-09 16:49
Розмір 28.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/22 10:02
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |