Survival Mobile: Clash Battles - Heroes vs Zombies
0 (0)

Survival Mobile: Clash Battles - Heroes vs Zombies

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Survival Mobile: Clash Battles - Heroes vs Zombies - це епічна стратегія, в якій потрібно захищати свою вежу, завойовувати чужі, добувати скарби і битися з реальними користувачами.

Користувачеві пропонується виживати в різноманітних несприятливих умовах. Залежно від кваліфікації та якості виконання місій можна формувати команди до 12 супергероїв, готових активно боротися з будь-яким ворогом. Підопічні дуже талановиті, але їх вміння підлягають попередній розблокування. Можна сконцентруватися на відбитті нападу ходячих мерців, взяти участь в історії зі спалахом невідомого вірусу, що перетворює добродушних людей в кровожерних зомбі. Якщо процеси взаємодії з нападниками набридли, спробуйте зайти на територію іншої командира і завоювати вежу опонента.

Онлайн-режими дозволяють боротися на аренах, брати участь в кампаніях, знаходити друзів, об'єднуватися для збільшення сумарної потужності. Крім битв уваги вимагає напрямок пошуку ресурсів (своїх чи ні - вибирайте самі). Ресурси дають можливість забезпечити підопічних крутим спорядженням, домогтися апгрейдів. Також внутрішньоігрова валюта відкриває доступ до дослідження технологій для унікальних відкриттів і нетипових рішень повсякденних завдань. Технології знадобляться і для формування укріплень.

Відмінні риси гри Heroes vs Zombies:

  • зміцнення і захист замку;
  • набір команди воїнів;
  • організація нападів на будівлі суперників;
  • кілька режимів битв, протистояння зомбі;
  • онлайн-битви з іншими гравцями.

Проект з апокаліптичної тематики радує різноманіттям суміщених жанрів. Тут присутні будівництво і руйнування, захист і атака, війни з зомбованими істотами або супергероями. Чіткі інструкції допомагають зорієнтуватися в нюансах управління, діалоги дають можливість глибше вникнути в сюжетну лінію. Призи та нагороди відмінно мотивують і дозволяють розвиватися, а сферу розвитку можна вибирати самостійно. Постарайтеся з одиноких персонажів зробити легендарну дюжину супергероїв!


Реклама

завантажити Survival Mobile: Clash Battles - Heroes vs Zombies 1.0.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.0 (3002)
дата завантаження 2020-02-17 17:23
Розмір 68.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/18 12:21
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |