Freaky Clown: Town Mystery
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Freaky Clown: Town Mystery - це пригода з присмаком трилера, в якому потрібно рятувати друга і інших дітей від злобного злочинця, розгадувати причини злочинів.

У далекому місті почали регулярно пропадати діти. Населення перебувало в страху від того, що відбувається, але поліція демонструвала безсилля. Була підозра щодо дивної клоуна, але доказів для затримання кожен раз не вистачало. Чоловік діяв дуже тихо, потенційні жертви ніколи не кричали з переляку або з проханнями про допомогу. Якось увечері двоє школярів прогулювалися по вулиці. Один зайшов в магазин купити морозива, другий залишився чекати на вулиці. З вікна магазину хлопець побачив, як його друга кличе з собою людина в клоунській масці. Під впливом гіпнозу приятель відразу погоджується їхати з клоуном, сідає у вантажівку.

Виїхати відразу не вдається, машина ламається. Керований гравцем персонаж ловить момент і непомітно залазить у вантажівку, маючи намір врятувати одного і інших постраждалих. Автомобіль рушає і їде. Коли добралися до лігва, непроханий пасажир так само вправно вибіг з автомобіля. Далі потрібно досліджувати будинок і примикає до нього територію. Лиходій вкрай уважний, тому діяти доведеться тихо. Підопічного гравця чекає багато завдань на пошук предметів, логіку, переміщення по карті. Темні приміщення викликають бажання втекти, але прагнення розібратися в ситуації і зупинити негідника змушують приступити до вивчення намірів гіпнотизера.

Відмінні риси гри Freaky Clown: Town Mystery:

  • боротьба з викрадачем дітей;
  • огляд лігва клоуна;
  • пошук зачіпок для розслідування;
  • текстові вказівки і підказки;
  • головоломки різної складності.

Стандартна сюжетна лінія підкріплюється похмурим графічним оформленням. Будинок складно назвати ідеальним місцем для дітей, що обожнюють все світле і яскраве. Клоун багато розмовляє, описує свої дії, орієнтуватися в ситуації стає легше. Але його підозрілість змушує постійно боятися бути виявленими. Спробуйте визначити особистість лиходія і розгадати страшні секрети. Виконайте добру місію по звільненню рідного міста від страхів!


Реклама

завантажити Freaky Clown: Town Mystery 2.2.9 для LG L35

Нове в цій версії
Performance Improvement
Загальна інформація
версія 2.2.9 (25)
дата завантаження 2021-02-08 18:31
Розмір 118.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/18 10:19
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |