Football Killer
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Football Killer - це незвичайна аркада, в якій потрібно знищувати всіх супротивників на майданчику одним геніальним ударом м'яча. Рикошет допоможе вразити кілька цілей.

Агресивно налаштований професійний спортсмен страшніше будь-якого кілера. Для боротьби з противниками йому досить якісного спортивного інвентарю. Головний герой проекту зумів дорости до професійного футболіста, а потім раптом захопився вбивствами. Під роздачу потрапили колеги по команді, представники інших команд, охоронці і навіть вірні фанати. Рівень буде пройдено успішно, якщо на локації в живих залишиться тільки кілер. Три невдалих удари поспіль означають провал рівня, провокують повторне виконання місії.

На майданчиках з хитрим розташуванням стін і допоміжних предметів підопічний гравця повинен так вдарити по м'ячу, щоб полягли відразу все. Пунктир допомагає розрахувати траєкторію польоту м'яча, вибрати оптимальну стратегію для конкретного майданчика. Необхідно аналізувати можливості рикошету, а також користуватися батутом, вибухівкою, іншими корисними в такій справі елементами. Періодично спортінвентар повинен лише штовхнути додатковий важкий предмет, який впаде на жертву і спровокує її загибель. На стінах також можуть розташовуватися шипи, від яких сферичний інструмент миттєво здувається. Уважно думайте, як уникнути ці гострі перепони.

Відмінні риси гри Football Killer:

  • масове вбивство супротивників;
  • прорахунок траєкторії польоту ударного елементу;
  • настройка зовнішності футболіста;
  • криваві місії;
  • логічні завдання.

Головоломка дозволяє поєднати відпочинок з тренуванням мозку. Статичні антагоністи поводяться спокійно, не помічають летить кулі, каменю або інших загрозливих предметів. У моменти смертельних сутичок можна спостерігати бризки і навіть фонтани крові. Мультяшне оформлення робить зображення штучним, виключає переляк. Додатковий режим для забивання голів дозволяє потренуватися, покращити навички, щоб повернутися до улюбленої професії кілера з новими вміннями. Такий футбол буде цікавіше багатьох шутерів!


Реклама

завантажити Football Killer 1.0.21 для LG L35

Нове в цій версії
- bug fixes
Загальна інформація
версія 1.0.21 (21)
дата завантаження 2021-02-28 23:55
Розмір 85.11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

SET_ALARM

SET_ALARM

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/17 12:20
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |