Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action
0 (0)

Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action - це оригінальний екшен, в якому належить боротися з знахабнілими босами і запобігати захоплення територій.

Ворожі особистості заполонили простір і тільки підопічні гравця можуть вступити з ними в сутичку. Мета вражає своїми масштабами: потрібно очистити всі майданчики від антагоністів і повернути місто до мирного існування. Численні квести мають на увазі рух по похмурим покинутим локаціях і постійний файтинг з агресивними антагоністами. Варто підготуватися до дій у відповідь ударів і до того, що в зоні боротьби буде відразу кілька шкідників. Помічниками виступатимуть вихованці, якщо вийде їх розблокувати і приручити.

Знищення кожного ворога приносить якісь бонуси в скарбничку. Послідовні успішні удари формують комбо, збільшують поточний заробіток. У міру розвитку ситуації у воїна з'являються ресурси для апгрейдів, отримання нових умінь або їх комбінацій. Після розблокування кількох персонажів можна вибирати, хто саме буде брати участь в бою. Сюжетна лінія досить примітивна, але проглядаються певні зачіпки. Між рівнями може проходити кілька віртуальних років, ситуація в ігровому світі погіршується, квести стають складніше, а опоненти сильніше.

Відмінні риси гри Brawl Quest:

  • битви з багатьма видами супротивників;
  • розблокування вихованців-помічників;
  • широкий набір бойових прийомів;
  • заробіток грошей;
  • апгрейди і нагороди.

У двомірному графічному оформленні користувач спостерігає ситуацію збоку і веде свого підопічного вперед. При зустрічі з противниками, пріоритетом стає вміння комбінувати удари і ефективно застосовувати доступні здатності. Переможені вороги зникають, залишаючи після себе тільки монети. Цінні нагороди варто підбирати і без зволікання рухатися далі. Яскраві підказки мінімізують період бездіяльності і змушують постійно ініціювати нові бійки. На локаціях явно помітно спустошення і відсутність простих людей. Є лише недруги і той, хто з ними бореться. Покладіть ворогів на лопатки в кожному квесті!


Реклама

завантажити Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action 5.2.23 для LG L35

Нове в цій версії
New Character Event [Case #13]!
Загальна інформація
версія 5.2.23 (220)
дата завантаження 2021-06-12 14:31
Розмір 73.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/15 12:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |