Zombies Battle-Plants Hunter
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Zombies Battle-Plants Hunter - це прикольний шутер, в якому потрібно захищати територію рослин і їх будинок від бездушних ходячих мерців, а також керівників цих тварюк.

Зомбовані створення наближаються до оселі, а захисник стоїть на ганку і безупинно стріляє по ним. Гравець управляє стрільцем і стежить за темпом застосування вогнепальної зброї. Кожен поранений дає золоту монету, убитий - перетворюється в жменю монет. Зароблені елементи автоматично падають в скарбничку, поповнюючи запас ресурсів. Вагомий заробіток можна міняти на додаткове зброю. Як варіант, можна купити великі кавунові бомби. Вони падають з неба на землю з страшним гуркотом, вибухають і вбивають групу ворогів одночасно. Ще є палаюча енергія, смертельна отрута та інші неприємні сюрпризи для загарбників.

Між хвилями супротивників є короткочасні паузи. Їх достатньо, щоб визначитися, чи потрібен апгрейд в конкретній ситуації, або можна почекати до завершення наступної хвилі. Величезні створення приходять не після знищення дрібних зелених супротивників, а в середині процесу. Вбивство гіганта не означає завершення етапу, потрібно продовжувати роботу над знищенням менш габаритних особин.

Відмінні риси гри Zombies Battle-Plants Hunter:

  • захист будинку від ворожих натовпів;
  • контроль темпу стрільби;
  • суміщення ідентичного зброї;
  • розблокування поліпшень;
  • карта з схильними небезпеки будівлями.

Події відбуваються на верхній половині екрану, нижня передбачена для виконання інших завдань. Там можна вибирати додаткові інструменти, бачити список доступних апгрейдів, об'єднувати схоже зброю для отримання більш ефективних моделей. Розробник створив карту з кількома вежами, спочатку захищати можна найпростіші, пізніше відкриваються інші.

Симпатична графіка і відсутність похмурих тонів сподобається дорослим і дітям. Історія позбавлена ​​страшних кривавих сцен, завдяки чому сюжет перетворюється в цікаве пригода. Звуковий супровід регулює настрій гравця, загострює обстановку в небезпечні моменти і дозволяє розслабитися, коли на горизонті слабкі противники. Спробуйте вбити всіх і розблокувати кожен намальований будинок для добродушних рослин!


Реклама

завантажити Zombies Battle-Plants Hunter 1.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2020-02-13 18:51
Розмір 23.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Aline Walsh на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/14 11:49
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |