Mystery Tales: The Other Side
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mystery Tales: The Other Side - це містична головоломка, в якій потрібно шукати докази, розгадувати причини численних смертей людей перед телевізійним екраном.

Покинуте місто був приречений на повільне відтік населення, поки там не з'явилася велика телевізійна компанія. Вона дала робочі місця для людей, забезпечила збільшення грошового обороту і перетворила територію в місто мрії. При святкуванні чергового ювілею фірма оголосила про щедрих подарунках клієнтів. Люди отримали відмінні телевізори в якості презентів, а потім почали вмирати прямо перед телеекранами. Після смерті великого вченого дівчина на ім'я Наталі зателефонувала детективу, роль якого виконує гравець. Дівчина коротко пояснила ситуацію і обіцяла розповісти більше при зустрічі. Вона була місцевим дослідником паранормальних явищ, і дуже розраховувала на допомогу детектива.

При зустрічі Наталі не встигла розповісти багато чого, щось вилізло з телевізійного екрану і вбило її прямо на очах у головного персонажа. Тепер необхідно шукати докази, докази неординарних подій. Складно розібратися, чи дійсно в злочинах винна людина. В історії замішаний злий маг і демон, якого важкою працею вдалося замкнути в кристалі. За дивним збігом кристал сховали поруч із зазначеним населеним пунктом. Грань між збігом і закономірністю дуже тонка.

Відмінні риси гри Mystery Tales: The Other Side:

  • завдання на пошук предметів;
  • розшифровка загадкових подій;
  • боротьба з демонічної сутністю;
  • ведення детективного розслідування;
  • збір артефактів та старовинних монет.

Головоломка дивує яскравим графічним оформленням і глибиною сюжету. На деталізованих локаціях доводиться уважно шукати дрібні предмети серед десятків непотрібних речей. Іноді взяти потрібний елемент можна після того, як знайдеш всі його складові. Що лежить на увазі ліхтарик виявиться недоступним, поки не знайдуться батарейки. Артефактами і рідкісними монетами можна поповнювати особисту колекцію. Книги та записки містять багато підказок, а загублені сторінки стануть справжньою знахідкою для користувача. Постарайтеся дізнатися правду про паранормальной історії і залишитися в живих!


Реклама

завантажити Mystery Tales: The Other Side 1.0.3 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.3 (3)
дата завантаження 2020-02-13 18:47
Розмір 47.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки DominiGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/14 09:46
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |