Calibria: Crystal Guardians
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Calibria: Crystal Guardians - це цікавий ролевик, в якому потрібно боротися з демонічними силами і відновлювати контроль представників свого клану над Кристалом.

У світі калібру настала паніка через втрату священного Кристала. Диявол забажав захопити владу, наказав своїм підлеглим демонам напасти на будинок зберігачів і захопити дорогоцінний елемент. Зазначений будинок був спустошений, оскільки сил для захисту було занадто мало. Гравець постає в ролі представника клану, зобов'язаного відновити справедливість, повернути священний предмет в добрі руки і налагодити мирне існування на своїй рідній землі.

Досягнення мети можливе шляхом складання загону фантастичних героїв. Вони будуть вести покрокові бої з противниками, а потім зможуть дістатися до диявола. Опоненти жорстокі і безстрашні, боротися з ними можуть персонажі 5 фракцій. Користувач може особистостей хаотичного, світлого, законослухняного, темного і злого напрямки. У кожного свої вміння, можливості для зростання і розвитку. Розблокування древа дозволить самостійно визначати, на яких здібностях потрібен акцент, що підлягає першочерговому апгрейду. Високі нагороди послужать чудовою мотивацією для подальшого просування до мети.

Відмінні риси гри Calibria: Crystal Guardians:

  • битви за повернення мирного життя;
  • 5 класів персонажів, більше 40 героїв в кожному;
  • поєднання різних бійців;
  • розвиток здібностей, відкриття особливого дерева воїна;
  • пророблений сюжет.

Розробник пропонує брати участь в сутичках в ручному та автоматичному режимах, підбирати найбільш комфортних темп гри. Фанати онлайн-битв можуть протистояти підопічним реальних гравців з усіх континентів. Також передбачений формат допомоги друзям, відправки своїх персонажів як підмоги для команди приятеля. Тактика досягнення лідируючих позицій в таблиці кращих може бути різною.

Велика кількість доступних персонажів дозволяє складати найбільш хитрі комбінації. Широкі можливості апгрейдів допомагають створити ідеальну стратегію поведінки команди на поле бою. Барвисті локації вносять різноманітність в геймплей. Помічники надають детальні інструкції, описують можливі варіанти дій. Калібру чекає своїх рятівників!


Реклама

завантажити Calibria: Crystal Guardians 2.2.11 для LG L35

Нове в цій версії
- New Champions.
- New Spire floor 800-900.
- Guild Tourney bug fixed.
- Refining Lock bug fixed.
- Can log in after switching server.
- Other minor bugs fixed.
Загальна інформація
версія 2.2.11 (167)
дата завантаження 2020-11-29 19:19
Розмір 61.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/13 10:02
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |