Ulala: Idle Adventure
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ulala: Idle Adventure - це забавний командний ролевик, в якому потрібно полювати, боротися з монстрами, приручати динозаврів, шукати способи виживання в кам'яному столітті.

До нашої ери тривале існування і порівняно комфортне життя можливі тільки при наявності команди. В ігрових умовах клан складається з 4 персонажів, вибирати підопічного користувач повинен з урахуванням ролі в клані. Різноманітність класів приємно дивує, тут є воїни, друїди, ассасини, маги, мисливці, шамани і інші цікаві особистості. У кожного індивідуальні показники сили атаки, рівня підтримки, виживання. Спектр цілей варіюється в залежності від можливостей класу.

Крім битв з маленькими і великими монстрами гравець буде приручати динозаврів, годувати їх, організовувати якісний догляд. Нагодовані і виспалися вихованці піддаються тренування і навіть оновлюються автоматично. Приготування їжі та насолоду смачними стравами - ще одна важлива складова геймплея. Справжні гурмани знайдуть свій сегмент захоплень.

Відмінні риси гри Ulala: Idle Adventure:

  • вибір класу персонажа;
  • різноманітність доступних вихованців;
  • унікальні навички і їх комбінування;
  • формування альянсів;
  • оригінальні екіпірування й спорядження.

Поєднання різних здібностей, створення і поліпшення елементів екіпіровки, тестування численних скінів дозволяють вибрати оптимальну стратегію розвитку свого героя. Виконання завдань приносить в скарбничку особливу валюту - морські зірки, їх можна обмінювати на всякі корисні речі. Знаходити і купувати можна навіть заклинання для магічних впливів на противника в бою.

Простий принцип управління і легкі завдання роблять проект відмінним засобом для розслабленого проведення часу з друзями. Онлайн-формат також дає широкі можливості для знайомств і спілкування за інтересами. Прикольний сюжет і неординарні локації змушують гравця відволіктися від буденності і поринути в події кам'яного віку. Пустелі, вулканічні території, джунглі і льодовики відкриті для досліджень. Відправляйтеся в веселу подорож в умовах кам'яного віку!


Реклама

завантажити Ulala: Idle Adventure 1.107 для LG L35

Нове в цій версії
1. Added Breeze Coast area with 200 Stages
2. Updated permanent costumes in Costume Store
Загальна інформація
версія 1.107 (146)
дата завантаження 2021-09-15 14:01
Розмір 81.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки X.D. Global на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/11 12:39
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |