Escape Game / 4 Doors 16
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Escape Game / 4 Doors 16 - це пригодницький квест для андроїда, в якому має бути вивчати кімнату з декількома дверима, аналізувати способи виходу з приміщення на свободу.

Історія починається з пропозиції увійти в таємничу кімнату. Двері відчинені, цікавий персонаж сміливо заходить всередину і виявляється в пастці. Приміщення нагадує порожню сіру коробку. На тлі кожної стіни виділяється яскравий прямокутник - двері, за якої інші стіни і щось корисне, що підвищує шанси розібратися в ситуації та вибратися назовні. Це може бути сейф з хитрим замком, невелике заглиблення в стінці і дивна річ, що застрягла в ньому, інші предмети. Невеликі елементи можна підбирати для подальшого використання, іноді виходить зрушити стіну і виявити новий виток чергового лабіринту.

У проекті передбачені огляд від першої особи і виконання різних дій для наближення розв'язки логічного ребуса. Періодично дії заплутують гравця, ускладнюють завдання. За допомогою стрілок можна переміщатися, дивитися в різні боки, приймати рішення про подальші дії. Якщо знайшли інструмент - клікніть по ньому, щоб взяти в свій набір. Підібрані елементи відображаються в спеціальній рядку внизу. При необхідності їх можна активувати і застосовувати, якщо обрано правильний предмет для вирішення конкретного завдання.

Відмінні риси гри Escape Game / 4 Doors 16:

  • пошук виходу з приміщення з 4 дверима;
  • мала кількість предметів;
  • можливість брати з собою невеликі речі;
  • конструктивні підказки;
  • завдання на логіку.

Мінімалістське оформлення не асоціюється з нудьгою, а дозволяє чіткіше бачити допоміжні речі. Опція збільшення зображення допомагає розглянути механізми до деталей, протестувати різні способи взаємодії з ним. Тимчасових обмежень розробники не встановлювали, що загрожують життю істоти відсутні, але спустошене сіре простір навіває страх. Біля лінії з підібраними елементами передбачена кругла кнопка підказки. Коли довго не вдається знайти зачіпку, можна розраховувати на допомогу. Підказки не покажуть прямий вихід з пастки, але дозволять просунутися на шляху до розв'язки. Розгадати всі таємниці дивною кімнати!


Реклама

завантажити Escape Game / 4 Doors 16 1.4 для LG L35

Нове в цій версії
バナー広告とゲーム画面を分離しました。
アプリ版9つ目です。
ぐるぐるっと回って脱出しましょう。
Загальна інформація
версія 1.4 (5)
дата завантаження 2020-03-05 01:08
Розмір 36.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки dabaApps на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/11 10:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |