Crazy Cell
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Crazy Cell - це оригінальна стратегія, в якій клітини здорового організму борються з шкідливими вірусами, не дають їм освоїтися на чужих територіях, що, досить актуально сьогодні, з огляду на обстановку в світі.

Поле бою розділене на квадрати, щоб гравець міг вказати стартову точку розташування кожного представника оборони, і напрямок його руху. При зустрічі з вірусом клітина може перейти на інший квадрат, але це займе час. Можна відправити на бій невелика кількість персонажів до того, як буде видно нових опонентів, а пізніше створити підкріплення для них, вже з урахуванням квадратів, за якими йдуть інфекції зверху. 16 типів підопічних мають унікальні здібності, що підлягають модернізації або об'єднання заради підвищення працездатності.

Вороги насуваються хвилями, на рівень припадає 3-5 груп антагоністів. Воїн може боротися з однією хвилею ворогів. Після перемоги залишилися в живих відправляються в спеціальний банк клітин, а за противників нараховується нагорода у вигляді монети. Для наступного бою потрібно виводити клітинних солдат на полі заново. Сумарно розробником представлено 6 майданчиків і 120 рівнів. Після виконання всіх завдань на майданчику можна отримати скриню з цінними поліпшеннями.

Відмінні риси гри Crazy Cell:

  • боротьба з вірусними елементами;
  • 16 типів захисників;
  • різноманітність навичок у підопічних;
  • апгрейд і перетворення бійців;
  • скрині з трофеями і бонусами.

При зіткненнях герої борються самостійно, користувач може відправити нових солдатів для підмоги, якщо запас не був вичерпаний раніше. Якщо команда гравця діє злагоджено, банк з клітинними солдатами поповнюється прямо під час бійки. Необхідно аналізувати ризики, і прораховувати можливість випустити додаткову партію бійців в разі форс-мажорів.

Стратегія з прикольним сценарієм здатна затягнути надовго. Боротьба з вірусами оформлена в яскраві відтінки, симпатичні персонажі викликають розчулення, а чарівне музичний супровід підсилює позитивний настрій і впевненість у перемозі над антагоністами. Знищуйте інфекції та отримуйте приємне винагороду!


Реклама

Crazy Cell для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/09 10:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |