Royal Roads
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Royal Roads - це казкова стратегія, в якій юна принцеса повинна дізнатися про життя простих людей, побувати в образі бідної дівчини і отримати право на коронування. Підхід досить дивний, але найголовніше, що вам буде цікаво!

На землях принцеси Лайн дивно легко могли уживатися великі і сильні гноми, крихітні феї, люди і представники інших рас. Дівчина мала привабливу зовнішність, про це знали всі піддані. Але вона мало цікавилася управлінськими питаннями, перекладала все на плечі радників. Сімнадцятирічна героїня мріяла відзначити повноліття і отримати довгоочікувану корону. Через піврічного безвладдя життя простолюдин погіршилася, в народних масах накопичилося обурення. У день коронації на торжестві раптово з'явилася відьма, заявила, що Лайна не гідна стати королевою, а потім наклала злі чари на перелякану дівчину.

Принцеса прокинулася в стозі сіна, в тілі небагатій жінки, яка змушена виживати. Який мешкав у сусідньому фермер дав притулок гостю, не впізнав в ній високопоставлену особу. Необхідно відплатити фермеру за доброту, відновити зруйновану будівлю ферми, а також зайнятися відновленням посівів. Це лише завдання першого рівня, після виконання яких можна переходити до наступного етапу і приділити увагу наступних місій. Раніше героїня нічого не знала про важку працю, доведеться багато чому вчитися, дивитися на життя з іншого боку. Додатковим завданням буде пошук чаклунки, зіпсувала грандіозне свято. Змусити її прибрати чари буде складно.

Відмінні риси гри Royal Roads:

  • характерні персонажі;
  • виконання різноманітних завдань;
  • пошуки відьми;
  • зміна світогляду принцеси;
  • цікава сюжетна лінія.

У стратегії гравцеві належить зустріти багато різноманітних персонажів, отримати завдання і підказки. Спеціальна карта рівнів допомагає бачити перспективи, а короткий опис сюжету перед стартом кожного рівня чітко описує першочергові завдання. Мила графіка і казкова атмосфера здатні залучити навіть маленьких гравців. Подорожуйте і старанно працюйте на кожній зупинці, щоб дістатися до відьми і дізнатися нюанси несподіваного фіналу!


Реклама

завантажити Royal Roads 1.1 для LG L35

Нове в цій версії
Minor improvements
Загальна інформація
версія 1.1 (11)
дата завантаження 2020-02-06 19:29
Розмір 100.29 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/08 10:28
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |