Diamond Quest: Do not Rush!
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Diamond Quest: Do not Rush! - це весела аркада, в якій потрібно ходити по храмах, печер і замків, збирати коштовності, боротися з різною живністю.

Персонаж з рюкзаком за спиною і ліхтарем на капелюсі йде назустріч небезпечним пригодам. Основна його мета - пошук діамантів серед блокових платформ. Також корисними будуть мішки з монетами і скрині з апгрейдами, призовими елементами. Приємною знахідкою стануть чарівні допоміжні інструменти. Одним молотом можна руйнувати слабкі блоки, іншим - заморожувати речі і антагоністів, а гак допоможе пересунути предмети з незручних місць. Завдяки контрольним точкам можна регулярно фіксувати результат і при необхідності повертатися з найменшими втратами.

Складні лабіринти готові закрити непрошеного гостя в пастці, вразити його елементами всіх стихій, вбити валунами, загорнути в павутину. Також в древніх будівлях і підземних порожнинах можна зустрітися з різними ворогами. Мавпи, змії, черепахи і інші мешканці локацій рухаються зазвичай по малій траєкторії, їх рекомендується обходити. Іноді є знищення противника молотом. Босів з одного удару знищити не вийде, таким антагоністів потрібно приділити більше часу.

Необхідно контролювати темп руху, щоб не нарватися на неприємності через поспішних маневрів або недоречною повільності. Після звільнення ділянки зі знаком виходу гравець побачить на екрані статистику по зібраним предметів. При ефективному проходженні він отримає бонуси, а після зайде на наступний рівень.

Відмінні риси гри Diamond Quest: Do not Rush !:

  • оригінальні завдання по проходженню локацій;
  • пошук діамантів, скринь зі скарбами;
  • точки повернення;
  • перешкоди і ворогуюча фауна;
  • боси неймовірних розмірів.

У платформера яскрава двомірна графіка і підсилює відчуття небезпеки мелодія. Різноманітність майбутніх пригод позбавить користувача від нудьги. Химерні локації змусять ретельно продумувати ходи, щоб не потрапити в пастки, обійти бомби, лазери, воду і вогонь. Інтуїтивне переміщення дослідника за допомогою стрілок дозволяє мінімізувати випадкові неправильні ходи. Захоплююча пригода з важкими головоломками чекає свого героя!


Реклама

завантажити Diamond Quest: Do not Rush! 2.89 для LG L35

Нове в цій версії
- Add Pyramid chapter
- Total 92 levels in 7 chapters
- Join our fb group if you need help: https://www.facebook.com/groups/893676351088249/
Загальна інформація
версія 2.89 (200121)
дата завантаження 2021-03-11 01:06
Розмір 40.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/07 12:25
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |