Zula Mobile: Multiplayer FPS
2.5 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Zula Mobile: Multiplayer FPS - це динамічний екшен-шутер, в якому має бути брати участь в онлайн-перестрілках, захищати представників своєї команди і вбивати антагоністів.

На стартовому етапі гравець отримує слабкого персонажа, а також можливість його прокачування в регулярних місіях і небезпечних контрактах. Підвищення рейтингу сприяє зміцненню авторитету серед колег. Розробник дав доступ до двадцятки героїв, серед яких можна знайти оптимальну персону з урахуванням настрою і стилю поведінки користувача. У кожного бійця свої вміння і примхи, вибирати потрібно ретельно.

Якісна робота відкриває доступ до нових картах з модернізацією збройового арсеналу, бойових здібностей, характеристик підопічного. Рекомендується збирати побільше елементів, щоб використовувати комбінації різних параметрів. Всього в проекті створено більше 8000 налаштувань за допомогою карт, що дозволяє створити унікального воїна з неповторним набором умінь і навичок. Якщо певна карта стає зайвою, можна об'єднати її з іншою не дуже корисною і отримати злиття можливостей або в окремих випадках апгрейд.

Відмінні риси гри Zula Mobile:

  • перестрілки в приміщенні і на вулиці;
  • 20 героїв з різними навичками;
  • більше 8000 характеристик зброї та аксесуарів;
  • розблокування оновлень для вогнестрілів;
  • об'єднання карт заради поліпшень.

Шутер від першої особи радує спектром кастомізації і можливістю виробити власний стиль поведінки в екстрених ситуаціях. Системи рейтингів і ліги дозволяють змагатися і домагатися переваги над іншими гравцями. Створення команд і планування стратегії дає відчуття високої відповідальності за колег, і можливості впливати на командний результат.

Локації з великою кількістю спусків, підйомів і поворотів змушують нервувати кожну секунду. Хороші приціли і зрозуміле управління дозволяють швидко зрозуміти принцип дії і приступити до виконання основних завдань. Тип огляду викликає необхідність постійно обертатися, побоюватися раптової появи противника зі спини. Звуковий супровід нагадує головні сцени бойовиків, стрілянина тут не припиняється. Якщо шукаєте гарну онлайн-стрілялку гарантією викиду адреналіну в кров - обов'язково протестуйте цю гру!


Реклама

Zula Mobile: Multiplayer FPS для LG L35

Усі додатки Lokum Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(8)
2.53★ 50.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/06 09:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |