Coin Crack
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Coin Crack - це цікава казуалки для андроїда, в якій вам належить користуватися ігровими автоматами, будувати село, шукати скарби і красти, якщо прибутку зовсім немає.

Кот мандрівник пристрастився до грального апарату і захотів з його допомогою досягти небаченого раніше багатства. Ідеальний сценарій являє собою зрив джекпоту, з можливістю подальшої витрати коштів на будь-які напрямки. Але подібне везіння буває рідко. Прокрутка барабанів частіше дає локальні перемоги. Залежно від випала трійки малюнків, персонаж може відправитися на пошук скарбів, зайнятися будівництвом невеликого населеного пункту, відкопати запаси інших героїв і миттєво привласнити все знайдене, або виконати іншу місію.

Основна мета - отримання золотих монет будь-яким способом. Вони дозволяють робити апгрейди, вибирати способи вирішення завдань. Після кількох обертань барабанів можна зупинитися і перейти до справ, доступним з урахуванням результатів прокручувань. Місії виконуються простими кліками, якщо мова йде про будівництво - досить натиснути на об'єкт, який хочете поліпшити, потім обміняти монети на бажаний апгрейд. Інше зроблять птиці, готові допомогти хвостатому герою в кожній справі. При розкопках гравцеві пропонується кілька потенційних місць зберігання монет на невеликій локації, потрібно лише клікнути по точці, де хочете копати, далі лопата автоматично виконає завдання.

Відмінні риси гри Coin Crack:

  • обертання колеса ігрового автомата;
  • створення імперії на виграні гроші;
  • відкриття нових мультяшних світів;
  • пошук скарбів;
  • крадіжка коштів при фінансових труднощах.

Число взаємодій з одноруким бандитом обмежується, але їх достатньо для заробітку великої кількості монет. Малюнків в автоматі порівняно небагато, регулярно доводиться виконувати однотипні завдання. Різне оформлення локацій розбавляє нудьгу. Світи маленькі і прості, зроблені за єдиним шаблоном, але додавання деталей і зміна колірної гами сприятливо впливає на сприйняття геймплея. Підказки автомата щодо результатів допомагають виключити плутанину в обсязі і способі отримання доходу. Спробуйте вчасно зупинити механізм і отримати заповітний джекпот!


Реклама

завантажити Coin Crack 0.3.23 для LG L35

Загальна інформація
версія 0.3.23 (614000323)
дата завантаження 2020-07-26 05:34
Розмір 50.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

SET_ALARM

SET_ALARM

Усі додатки Play365 на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/05 12:10
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |