Sinbad: Great Adventures
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sinbad: Great Adventures - це східний ролевик, в якому персонаж досліджує території, виховує вихованців, бере участь в квестах, бореться з антагоністами в різних режимах.

Сміливий персонаж бажає досліджувати землі і визначитися з основним видом діяльності. Можна брати участь в великих битвах і долати представників темних сил. Розробник надав кілька варіантів бою на вибір. Є бій з реальними опонентами з різних куточків планети і протистояння штучного інтелекту.

Онлайн-формат передбачає багато спілкування, створення кланів, обговорення стратегії для перемоги над антагоністами. Ще є наставництво, дружба і інші стилі взаємодії, можна навіть зробити шлюбний союз з віртуальної другою половинкою. Будь-яке з'єднання сил могутніше, ніж можливості самотньою особистості. В онлайні будуть боси і багато небезпечних особистостей в оточенні. Вдалі атаки і перемоги над ворогами приносять у скарбничку монети.

Для ефективного ведення бою герою потрібні обладунки та зброю. Ці речі можна створювати самостійно або купувати на східному ринку. При наявності таланту до роботи з екіпіровкою та збройовими елементами варто подумати про виставлення своїх робіт на продаж. На просторих локаціях бродить багато тварин, приручення яких гарантує підмогу в будь-якому бою. Аналогічно спорядження, вихованців можна шукати і виховувати самому, або піти до торговця і придбати вже тренованого одного. Попит присутній завжди, умілий дресирувальник легко озолотиться, якщо почне подібний бізнес.

Відмінні риси гри Sinbad: Great Adventures:

  • сутички в режимах PVE, GVG, PVP;
  • колекціонування та виховання тварин;
  • створення екіпіровки та зброї;
  • торгівля на ринку;
  • наставництво, альянси, укладення шлюбу.

Численні діалоги дозволяють створювати історію за індивідуальним сюжетом. Різноманітність квестів дозволить фанатам кількох жанрів знайти в проекті цікаві теми для проходження. Відмінна графіка, вдало підібраний музичний фон в арабському стилі і повна свобода у визначенні свого ремесла виділяють гру серед аналогів. Знайдіть своє місце в цьому фантастичному світі!


Реклама

завантажити Sinbad: Great Adventures 1.5.2 для LG L35

Нове в цій версії
What’s New:

1. Added “Translate” function to chat.
2. Added “Marriage” function.
3. Added “Soul Crystals”.
4. Added “Faction”.
5. Added “Crew Guard Battle”.
6. Added “Throne Tower”.
7. Added “Advanced Treasure Map”.
8. Added new items to the Store.
9. Added a material Dungeon.
10. Optimized events.
Загальна інформація
версія 1.5.2 (200152)
дата завантаження 2020-04-14 10:13
Розмір 60.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

записувати аудіо

записувати аудіо

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

BILLING

BILLING

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки IGG.COM на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/05 10:08
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |