Puzzle Eudemon Tales
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Puzzle Eudemon Tales - це барвистий ролевик, в якому потрібно досліджувати казковий світ, вирощувати милих монстрів і виводити їх на битви. Головоломки «три в ряд» допомагають атакувати противника і проявити себе.

Користувач стає дослідником чарівного континенту, населеного різноманітними істотами. Знайдені добрі демони увійдуть в загін сміливців, які борються зі злими силами. У кожного свій творчий хист, комбінуючи які можна створити оптимальну тактику нападу. Крім бойових дій можна вивчати місцеву природу, насолоджуватися різноманітністю локацій, бродити по лугах, пустелях, джунглях, землям з вулканами. Також улюблених монстрів можна розважати і створювати для них житла. Матеріали для обладнання комфортних будинків користувач знайде в процесі захоплюючої подорожі.

Найбільша частина ігрового часу виділяється на сутички зі злом. Верхню половину екрану займає арена, на ній видно підопічні гравця і противники. Нижню частину екрану займають різнокольорові блоки, з'єднання яких активізує бійців. Від кількості з'єднаних кубів залежить сила атаки. Кожен персонаж управляється певним видом кубів, якщо у кількох воїнів є можливість нанести удар, користувач вибирає, хто буде діяти раніше. Після знищення певного числа антагоністів добрим монстрам доведеться зустрітися з босом. Локацій багато, і на кожній є свій великий і жорсткий опонент.

Відмінні риси гри Puzzle Eudemon Tales:

  • битви з рішенням завдань жанру «три в ряд»;
  • унікальні навички підопічних;
  • виховання казкових персонажів;
  • дослідження різноманітних локацій;
  • протистояння босам.

Проект радує інтуїтивної механікою і легким керуванням, від гравця потрібні кліки по кольоровим блокам. Створення красивих комбінацій дозволяє зробити комбо і отримати більше очок в скарбничку. Яскраве графічне оформлення і цікава сюжетна лінія захоплюють в казкову обстановку. Ефектні локації, розвиток історії та діалоги дозволяють відволіктися від сірих буднів, досліджувати красивий світ, змінити те, що відбувається в ньому. Колекціонуйте монстрів і перемагайте!


Реклама

Puzzle Eudemon Tales для LG L35

Усі додатки IGG.COM на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/04 10:06
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |