Badminton Blitz - 3D Multiplayer Sports Game
3.4 (4)

Badminton Blitz - 3D Multiplayer Sports Game

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Badminton Blitz - 3D Multiplayer Sports Game - спортивний симулятор, в якому гравцеві доведеться брати участь в онлайн-турнірах з бадмінтону, тренуватися, вибирати стиль поведінки і так далі, спорт, є спорт!

Користувач готує свого спортсмена до матчу з підопічним іншого реального гравця. Різноманітність налаштувань дозволяє створити унікального героя. Можна вибрати оборонний характер, що балансує формат або активний наступ. Відповідно до моделі дій коригуються тактичні нюанси. Головне знаряддя бадмінтоніста - ракетка, яка повинна підходити під стратегію дій героя. Розробник пропонує більше двох десятків ракеток, вони діляться по класах, мають різні властивості. Необхідно тестувати і підбирати найбільш зручний варіант спортивного інвентарю. Екіпірування також регулюється, щоб забезпечити герою найбільш комфортні умови для гри.

На обладнаній арені персонаж зустрічається з суперником і починається матч. Користувач бачить 4 кнопки на екрані, 2 з них змушують підопічного бігти назад-вперед, а ще пара - ловити і відбивати волан. Умови прості, але врахувати час маневру противника, вчасно переміститися на потрібну точку і відбити виходить не завжди. Потрібно намагатися бити так, щоб траєкторія польоту елемента не збіглася з очікуваннями опонента. Тренування і прокачування навичок надають впевненості.

Відмінні риси гри Badminton Blitz:

  • бій онлайн 1 × 1;
  • більше 20 видів ракеток;
  • 3 характеру поведінки;
  • оригінальні костюми, крута екіпірування;
  • призи, бонуси, монети, коштовності.

Завдяки мультиплееру нетипові реакції супротивника гарантовані, адже доведеться взаємодіяти з реальними людьми. Можна залучити друзів або почати матч з незнайомим користувачем з будь-якого куточка світу. Індивідуальності додають сміливі наряди, на корт виходять в джинсах, шкільній формі, скафандрі і інших цікавих костюмах. Непогана графіка і гідний звук дозволяють сконцентруватися на процесі. Легке управління дає можливість швидко звикнути до видів маневрів. Цінні подарунки мотивують рухатися далі і прагнути до першого місця в рейтинговій таблиці. Забезпечте своєму герою яскраве розвиток спортивної кар'єри!


Реклама

Badminton Blitz - 3D Multiplayer Sports Game для LG L35

Рейтинг:

(4)
3.4★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/03 10:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |