Evil vs Knight
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Evil vs Knight - це аркадна казуалки, в якій сили зла нападають на людство. Ситуація не викликає страху або жалості, оскільки воювати доведеться на темній стороні.

Несучі морок і жах підопічні рухаються назустріч лицарям. У створеній обстановці вертикального геймплея переміщення ведеться в напрямку знизу-вгору. Команда складається з декількох персонажів, кожен володіє окремим навиком створення хаосу серед людей. Один несе чуму, другий морить голодом, третій ініціює війну, ще парочка підносить людям інші смертоносні сюрпризи. Проходження рівня зараховується після вбивства всіх добрих воїнів, що постають на шляху у темних героїв.

Після смерті людини на майданчику залишаються золоті монети і набір кісток. Ці елементи потрібно підбирати як трофеї, праворуч зверху спеціальні лічильники показують, скільки цінностей вдалося набрати. Накопичення значного обсягу видобутку дозволяє зробити апгрейд, купити корисні предмети, отримати додаткові можливості. Ці процедури виконуються в проміжках між рівнями. Для кожного героя передбачено індивідуальне дерево умінь, щоб максимально оптимізувати розподіл поліпшень. Зустрічі з добрими босами стають великим випробуванням для команди, але координація дій допомагає покласти на лопатки навіть самого сильного добряка.

Відмінні риси гри Evil vs Knight:

  • Хвороба, Голод, Повінь, інші персонажі в загоні;
  • боротьба з солдатами, магами, лікарями;
  • додавання мощі від дерева умінь;
  • збір монет, кісток від жертв;
  • боси теж борються зі злом.

Частина жорстоких персонажів на початкових рівнях заблокована. Вони стануть підмогою пізніше, коли на арену одночасно вийде занадто багато лицарів, світлих магів, лікарів та інших противників хаосу. Піксельна гра відмінно поєднує аркадний формат і стратегічну битву. Поки частина команди завзято починає бій, інші тільки набирають сили для тривалої сутички. Зрозумілі завдання дозволяють швидко розібратися в ігровому процесі. Закадровий мелодія не дає відступити від чорних намірів. Пронесіть зло через всі локації, збираючи кістки тих, хто встане на шляху!


Реклама

завантажити Evil vs Knight 1.5.6 для LG L35

Нове в цій версії
App stabilization
Загальна інформація
версія 1.5.6 (30)
дата завантаження 2020-09-20 04:54
Розмір 33.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки Hello5 на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/02 13:11
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |