Castle Defense King
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Castle Defense King - це цікава стратегія, в якій потрібно посилювати з боків і збільшувати в висоту замок. Вороги наступають частими хвилями, готуйтеся відбивати атаки магією.

На замок короля вирішили напасти монстри з химерними видами. Вірні солдати швидко мобілізувалися і почали знищувати всіх посміли наблизитися до будівлі. Очікується велика кількість хвиль супротивників, гравцеві належить виконати роль командира, формує стратегічні ідеї. З тактичними діями підопічні справляються самостійно, але апгрейди, розподіл зароблених коштів, зміцнення і відновлення стін, створення нових поверхів вежі та інші масштабні завдання доведеться вирішувати користувачеві самостійно.

Оборонна стіна і сам замок знаходяться в лівій частині екрана. Рухатися воїнам заборонено, вони займають конкретні позиції. Виняток - велике вогняне створення, повзе прямо до нападників антагоністів. Воно застосовує магічні навички, зменшує число тих, хто підходить близько. Кожна битва йде менше хвилини, знищені вороги приносять золоті гроші. Після очищення майданчика можна посилити / відновити вежу, зайнятися кам'яною огорожею і додати сил солдатам. Одні захисники стріляють з лука за стіною, інші - стоять прямо на кам'яних блоках і використовують сили різних стихій, махають чарівними палицями і направляють магічні елементи в сторону насуваються антагоністів.

Відмінні риси гри Castle Defense King:

  • захист замку від неприємних монстрів;
  • зміцнення будови;
  • заклинання і чарівні здібності;
  • створення надбудов вежі;
  • численні посилення для підопічних.

Кожна хвиля могутніше попередньої, в паузах обов'язково потрібно використовувати можливості апгрейдів. Висота будівель також принципова - рівень магії зростає, коли вдається зробити захист вище. Гравець спостерігає те, що відбувається збоку. механіка проекту стандартна, із сюжетною лінією розробники не морочилися. Двомірне графічне оформлення виконане непогано, цікавим і милим персонажам хочеться допомогти позбутися від потворних монстрів. Закадровий музика мотивує активніше займатися поліпшенням стін і війська у всіх доступних ракурсах. Не дайте ворогові зруйнувати побудоване командиром!


Реклама

завантажити Castle Defense King 1.0.5 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.5 (20121400)
дата завантаження 2020-12-30 02:33
Розмір 36.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

Усі додатки mobirix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/02 11:09
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |