Monster Clash 2
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Pet Alliance 2 - Monster Clash - це поліпшена версія ролевика про битви монстрів. Розвивайте вихованців, вирішуйте головоломки, беріть участь в боях з реальними супротивниками на аренах.

На місто напали монстри, для боротьби з ними місцеві жителі тренують фантастичних тварин. Гравцеві дістається милий мультяшний персонаж, який бажає битися з будь-якими видами антагоністів. Спочатку необхідно боротися без поліпшень, слабкий супротивник дає можливість звикнути до управління, навчитися задіяти доступні сили. Покрокові бої розділені на раунди, необхідно своєчасно виконати ту чи іншу дію, щоб завдати ворогові великих втрат і отримати перевагу в бою.

Після тріумфу з'являються поліпшення для підопічного. Між переймами можна також вивчати місто, знаходити нових вихованців, торгувати на ринку, спілкуватися і дізнаватися новини міста. Коли в загоні кілька воїнів, під час бою присутня опція швидкого перемикання між персонажами, якщо більш ефективний удар здатний нанести інший герой.

Фанати RPG-боїв можуть насолодитися сутичкою між підопічними реальних користувачів з різних куточків світу. Величезна арена з натовпом активних глядачів призначена для самих епічних бійок. Ще розробник надав можливість спілкування голосом з друзями через внутрішній чат. Можна формувати клани і швидко знищувати воїнів-одинаків, або продумувати стратегію, щоб заплутати більш сильного опонента і перемогти цілий клан грамотної послідовністю фантастичних прийомів.

Відмінні риси гри Pet Alliance 2 - Monster Clash:

  • покрокові бої мультяшних вихованців;
  • прикольні головоломки;
  • розблокування нових і апгрейд існуючих героїв;
  • бонуси, золоті монети, суперсили;
  • подорож по ігровому світу.

Аніме-стратегія може похвалитися яскравими відтінками графічного оформлення, не нудним сюжетом, великою кількістю неординарних героїв. Звуковий супровід робить створену історію ще яскравішим і динамічнішим. Боси викликають легкий страх, але потім приходить розуміння, що вдала комбінація доступних сил значно важливіше розмірів. Переможете всіх монстрів на онлайн-арені і в фантастичних лісах!


Реклама

завантажити Monster Clash 2 1.0.0 для LG L35

Нове в цій версії
1. Optimize the game
2. New pets added
Загальна інформація
версія 1.0.0 (7)
дата завантаження 2020-07-28 11:50
Розмір 71.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Pet game на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/01 12:00
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |