Colony Conflict: Advanced War
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Colony Conflict: Advanced War - це фантастична стратегія про захоплення планет в іншій галактиці. Приготуйтеся до війни з реальними користувачами за володіння цими небесними тілами.

Серед безлічі планет можна знайти багато територій, що ідеально підходять для колонізації. Дослідження перспективних майданчиків - одна з важливих завдань командира. Якщо на ласий ділянку претендує хтось інший - доведеться задіяти великий арсенал зброї і армію сміливих воїнів. Частина бійців роботизована для більш ефективного протистояння ворогу в несприятливих умовах космосу. Гравець вибирає підопічних з переліку доступних і прокачує тих, хто заслужив отримання додаткової сили. Сплануйте варіанти поведінки юнітів в екстремальних ситуаціях, щоб війська антагоніста не застали армію зненацька.

Численні битви стануть невід'ємним процесом при бажанні привласнити чергову ділянку в космічному просторі. Мультіплеер дозволяє влаштовувати битви з друзями або брати участь в боях з незнайомими гравцями. Можна домовлятися, створювати тимчасові союзи для знищення сильного ворога. Обговорюйте тактику, діліться ідеями про нестандартні маневрах, комбінуйте різні системи бою, щоб отримати довгоочікувану перемогу. Заробляйте бонуси, нарощуйте сили і виходите з битв з мінімальними втратами, щоб вистачало енергії на наступні захоплення майданчиків.

Відмінні риси гри Colony Conflict: Advanced War:

  • дослідження і колонізація планет;
  • сутички з конкурентами;
  • широкий вибір юнітів;
  • створення армії, прокачування бійців;
  • стратегічне планування дій.

Часті підказки та інформування користувача щодо розвитку ситуації дають можливість своєчасно змінювати тактику і контролювати те, що відбувається. Події в чужій галактиці розвиваються дуже стрімко, в боротьбі за кожну планету головнокомандувачі застосовують найкраща зброя зі свого арсеналу. Різноманітність юнітів дозволяє вибудовувати найбільш непередбачувані стратегії. Детальне графічне оформлення підсилює задоволення від занурення в ігровий процес. Ретро-стилістика особливо сподобається бувалим гравцям. Підкорите нову галактику!


Реклама

завантажити Colony Conflict: Advanced War 1.2.21 для LG L35

Нове в цій версії
bug fixed
Загальна інформація
версія 1.2.21 (2001032240)
дата завантаження 2020-02-03 07:18
Розмір 39.08 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

записувати аудіо

записувати аудіо

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/30 12:07
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |