STRIKERS 1945 classic
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра STRIKERS 1945 classic - це військовий аркадний шутер, в якому належить знищувати супротивників в повітряному просторі на заході Другої світової війни.

Пілот піднімається в небо на винищувачі і починає розчищати простір, заповнений ворожою технікою. На вибір надається один з шести літаків. Кожна модель має свої характеристики і унікальні здібності для атаки. Можна користуватися керованими або дифузними пострілами, нападати за допомогою різних видів ракет, скидати бомби або запускати ракети величезних розмірів. Отримання додаткових ігрових елементів дозволяє збільшити потужність зброї і силу опору ворогу. Але постріли знижують можливості нападу і захисту, тому потрібно працювати над прицілом в безперебійної стрільбі.

Противники рухаються у всіх напрямках, можуть летіти в тому ж напрямку, що і техніка користувача. Підмога відсутня, винищувати можна всіх. Виняток становлять тільки дрібні елементи, які відділяються від основної частини літального апарату і допомагають розширити площу ураження антагоніста. Періодично на екрані з'являються величезні залізні монстри, без їх знищення просунутися далі не вийде. Чим довше пройдена дистанція, тим більше балів можна заробити. У разі професійного виконання поставлених завдань пілот отримує золоті злитки і додаткові бали, а також можливість зафіксувати бійця в таблиці рейтингів.

Відмінні риси гри STRIKERS 1945 classic:

  • 6 моделей літаків;
  • різні типи атак;
  • посилення для зброї;
  • золото в якості нагороди;
  • списки кращих бійців.

Розробники модифікували проект під смартфони і пропрацювали всі нюанси управління. Постріли здійснюються в автоматичному режимі, користувачеві необхідно лише переміщати літак, вибирати найбільш зручну точку для прицілу і укриття від ворожих стрільб. Закадровий звук підсилює атмосферу бою і боротьби одного проти всіх. Графічне оформлення мало відрізняється від інших ігор жанру, повністю відповідає сюжетної легендою. Необхідно знищити всю техніку, підняту противником в небо!


Реклама

завантажити STRIKERS 1945 classic 1.0.42 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.42 (20201224)
дата завантаження 2021-01-01 02:40
Розмір 41.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

Усі додатки mobirix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/29 11:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |