Zombie City: Survival
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Zombie City: Survival - це апокаліптичний шутер, в якому потрібно знищувати зомбованих особин і планувати втечу з смертельно небезпечного населеного пункту.

Над рідним містом персонажа повис дух смерті, ходячі мерці бродять по пустельних вулицях в пошуках нової людини, незайманого вірусами і заразитися. Рятувати нічого - тварі розгромили все. Перспективи продовження життя в улюбленому місті викликають тільки страх, тут можна чекати тільки летального результату. Єдиний спосіб врятуватися - бігти в невідомість. Персонаж озброюється простий гвинтівкою і починає шлях до виживання. Тільки поголовне вбивство супротивників дозволить вирватися з покинутого міста.

Антагоністи помічають привабливу в якості їжі особистість не відразу. Коли бачать, відразу змінюють напрямок руху і йдуть прямо на бажану жертву. Швидкість руху ходячих мерців різна, потрібно підготуватися до раптово біжить противнику, відточити навички з перезарядки зброї та інші опції, щоб мінімізувати час, коли підопічний не здатний захищатися. Знищений зомбі може залишити після себе аптечку, гроші або інший приємний бонус, потрібно підбирати кожну дрібницю, щоб мати можливість покращувати навички, швидко відновлювати здоров'я, міняти зброю на більш потужні моделі. А вибух бензобака допоможе очистити невелику ділянку території, якщо одночасно нападає натовп ворогів.

Відмінні риси гри Zombie City: Survival:

  • розстріл ходячих мерців;
  • очищення шляху для організації втечі;
  • підмога від тих, що вижили;
  • зброю, аптечки, інші корисні речі;
  • бонуси, досягнення, поліпшення.

Екшен від третьої особи гарантує неприємні зустрічі, вимагає постійної готовності стріляти і захищатися. Ігровий процес розділений на короткі місії, на кожну йде кілька хвилин. Подібні рамки допомагають вирішувати підзадачі і чіткіше бачити свій прогрес. Вкрай рідко на майданчику можна зустріти інших людей, не заражених вірусом. Об'єднання з ними дасть додаткову силу, допоможе більш ефективно боротися з чужинцями. Тривимірні локації відмінно передають настрій сюжету, а закадровий звук дає відчути всю небезпеку. Фанатам зомбі-шутерів обов'язково варто спробувати цю вижівалку!


Реклама

завантажити Zombie City: Survival 2.4.7 для LG L35

Нове в цій версії
1. Added Chapter 4 with 10 Mainline Levels
2. Added activity mode "Unlimited Sniper"
3. Store added random store features
4. Modified some UI interface styles and logic
5. Fixed some minor bugs
Загальна інформація
версія 2.4.7 (22)
дата завантаження 2021-09-17 22:25
Розмір 44.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Усі додатки JoyMore GAME на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/28 12:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |