Moving Inc. - Pack and Wrap
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Moving Inc. - Pack and Wrap - це прикольна головоломка, в якій потрібно збирати меблі та інші об'ємні речі в дерев'яні ящики. Упакувати все в кузов одного вантажівки нелегко.

Користувач виконує роль пакувальника. Головне завдання полягає в приміщенні всього нажитого замовником в одну коробку, щоб знадобилася лише одна ходка вантажного автомобіля для транспортування всього необхідного. Клієнти викликають фахівця, який допомагає оптимізувати витрати на перевезення. Досвідчена людина проаналізує варіації розміщення наданих елементів і зуміє занурити все разом. Предметів стає більше, після завершення деяких рівнів з'являються новинки. Доводиться ламати голову над тим, як виконати поставлене замовником завдання.

Окремо кожен елемент має квадратні або прямокутні обриси, ідеально входить в ящик. Загальна висота вантажу не обмежується, водій зуміє довести речі в цілості. Потрібно ставити об'єкти один на одного, а після складання якоїсь вежі з меблів можна накрити одну половину коробки і весь вміст іншою половиною. Упакувати елемент в чотирикутну форму можна, якщо він знаходиться поруч, стикається однією стороною з формою. Якщо річ розташована трохи далі, потрібно перекласти її на щось інше, щоб забезпечити лінію дотику і обидва предмети закинути в коробку відразу. Алгоритми перекладання необхідно постійно вдосконалювати, клієнти підкидають більше головоломок.

Відмінні риси гри Moving Inc. - Pack and Wrap:

  • складання речей в єдиний ящик;
  • збільшення числа предметів і складності завдання;
  • можливість повторного проходження рівня;
  • розблокування нових елементів;
  • оптимізація упаковки.

Гідне графічне оформлення і елементарність управління залучають потенційних гравців. Бажання отримати більше бонусів змушує ретельно планувати дії, щоб збільшити ймовірність виконання завдання з першого разу. При виникненні проблем можна виконати будь-яку кількість дій в зворотну сторону, придумати іншу схему реалізації задуманого. Легке звуковий супровід і відсутність відволікаючих чинників на екрані роблять ігровий процес більш комфортним. Підвищуйте свій професіоналізм пакувальника і мудро вирішуйте питання!


Реклама

завантажити Moving Inc. - Pack and Wrap 1.7 для LG L35

Нове в цій версії
v1.7: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
Загальна інформація
версія 1.7 (8)
дата завантаження 2020-06-05 14:50
Розмір 8.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Mouse Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/25 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |