Action Truck
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Action Truck - це цікавий екшен, в якому потрібно після пограбування мчати по нерівному шляху, відриватися від поліції, доїжджати до вантажного літака.

Кожен рівень починається з пограбування банку, музей або ще чогось. Користувач виконує роль водія вантажівки, на якому має бути везти все вкрадене. З першої секунди видобуток вже в кузові, доводиться розбивати велику скляну стіну приміщення для переміщення по найкоротшому шляху і далі рухатися на максимальній швидкості вперед. Поява великої кількості осколків скла активізує пильних поліцейських, вони пускаються в погоню. Потрібно проїхати дуже коротку дистанцію до величезного літака (в нього можна заїхати повністю, а потім полетіти без ризику бути спійманим).

Основна перевага гравця полягає в моделі транспортного засобу. На великій машині зі значним діаметром коліс їхати по складному ландшафту зі схилами, западинами і прірвами набагато зручніше, ніж на легковику правоохоронців. Зверху видно шкала з пройденої дистанцією і темпом переміщення обох автомобілів. Поруч зі шкалою знаходиться лічильник часу. Дорога складна, машину регулярно буде підкидати, важливо не розгубити видобуток, вміщену у відкритий кузов. Від обсягу доставленого до літака вантажу залежить кількість отриманих за рівень бонусів.

Відмінні риси гри Action Truck:

  • пограбування музеїв, банків, інших структур;
  • спроби відірватися від поліцейської машини;
  • зміна погоди;
  • кілька варіантів ландшафтів;
  • частковий апгрейд транспорту.

Двомірне графічне оформлення простакувате, тільки три варіанти дороги швидко викликають звикання. Зміна часу доби і погодних умов додає різноманітності. Після отримання зарплати водій може поліпшити вихлопну трубу, підвіску, двигун або фари. Для кожного апгрейда знадобиться певний число монет, необхідно зважувати рішення про модернізацію автомобіля. Мала дистанція дає багато шансів на успішний втечу, але навіть мінімальні уповільнення можуть привести до наближення поліцейської машини і зриву глобального плану крадіжки. Довезіть всі скарби до фінальної точки!


Реклама

завантажити Action Truck 1.1.1 для LG L35

Нове в цій версії
-Bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.1.1 (3)
дата завантаження 2020-01-24 17:32
Розмір 48.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінювати порядок запущених програм

Дозволяє програмі переміщувати завдання в активні чи фонові вікна. Програма може робити це без вашого відома.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/24 11:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |