Public Transport Simulator - Coach
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Public Transport Simulator - Coach - це захоплюючий симулятор, в якому потрібно перевозити пасажирів у великих автобусах, допомагати людям дістатися до бажаного населеного пункту.

Користувач бере на себе місію забезпечення комфортної поїздки для великої кількості людей. Подорожі можуть бути пов'язані з робочими обов'язками, з бажанням відпочити, зустрітися з кимось, виконати певні справи. При будь-якої мети зміни місцезнаходження клієнти хочуть безпечно доїхати від одного міста до іншого. За якісну роботу підопічному гравця платять хороші гроші, їх можна витрачати на апгрейд транспорту та придбання нового. А ще частина коштів йде на заправку, поповнення пального в баку.

Люди очікують транспорту на зупинці, необхідно під'їхати на чітко позначену точку, відкрити двері і почекати заповнення транспорту. Час на очікування чітко обмежена, відхилятися від графіка не варто, всі бажаючі встигають увійти і хочуть своєчасно приїхати в кінцевий пункт маршруту. Після закриття дверей можна їхати. Карта відсутня, але широкі жовті покажчики допомагають безпомилково рухатися по потрібному шляху. Зайві повороти загороджені яскравими смугами, ймовірність збитися з маршруту наближається до нуля. У інших водіїв можуть бути інші плани, вони вільно проїжджають крізь жовті перепони, які лише візуально окреслюють напрямок для водія.

Відмінні риси гри Public Transport Simulator - Coach:

  • заробіток коштів на перевезення пасажирів;
  • поїздки на далекі відстані між містами;
  • вибір точки огляду того, що відбувається;
  • модернізація транспортного засобу;
  • покупка нових автобусів.

Користувач самостійно вибирає ракурс камери і може змінювати його в будь-який момент поїздки. Якщо зручніше від першої особи - дивіться на те, що відбувається очима водія. Також можна оглянути будь-яку сторону автобуса, оцінити вид зверху. У моменти запланованих і вимушених зупинок зручно оцінювати те, що відбувається з різних сторін. Графіка непогана, але хотілося б більше деталізації. Пасажири поводяться тихо, відволікатися на них не доведеться. А ось правила дорожнього руху дотримуються не всі. Водіння громадського транспорту має на увазі значну відповідальність, виправдайте очікування клієнтів!


Реклама

завантажити Public Transport Simulator - Coach 1.2.2 для LG L35

Нове в цій версії
bug fixes and improvements
Загальна інформація
версія 1.2.2 (62)
дата завантаження 2021-08-02 16:56
Розмір 53.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки SkisoSoft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.53★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/24 09:48
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |