Spotlight X: Room Escape
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Spotlight X: Room Escape - це прикольний квест, в якому вам належить розслідувати власне викрадення, уникати майбутніх тортур, рятуватися від незнайомця в масці і плащі.

Персонаж прокидається на підлозі, в чистому і доглянутому готельному номері. Він зовсім не пам'ятає, як опинився в цьому приміщенні. Дві пересічні червоні лінії на білих дверях відразу викликають побоювання і дискомфорт, аналогічний символ видно в багатьох порожніх рамок для фотографій. На одній зі стін висить великий плазмовий телевізор, якщо знайти пульт і включити його, то на екрані з'явиться повідомлення про зникнення 85 чоловік і попередження поліції не наближатися до людини в темному капюшоні. Кілька кімнат в номері можна вільно досліджувати, знаходити ключі, предмети, записи, коди і навіть акорди дивних пісень про біль і реальності.

Спочатку перед гравцем з'являється дві кнопки, з надихаючими пропозиціями «стартувати» і «здатися». При виборі першого варіанту здійснюється перехід до доступним главам. Спочатку потрібно з'ясувати все можливе в апартаментах, далі чекає коридор готелю, а після нього настане черга підозрілого темному закутку. Персонаж може збирати різні предмети і записки для подальшого їх застосування. Коли з'явиться трохи корисної інформації - в двері подзвонять. Можна подивитися у вічко, але відкривати не варто, згаданий раніше людина в капюшоні встане прямо за дверима. Викрадач покладе в щілину записку про те, що найкраще місце для героя - кімната для страждань. Загроз і небезпек буде багато.

Відмінні риси гри Spotlight X: Room Escape:

  • розгадка причин перебування в невідомої кімнаті;
  • прояснення особистостей викрадачів;
  • заплутана сюжетна лінія;
  • завдання на логіку;
  • зірки в якості заохочення.

В апартаментах не видно плям крові (тільки пересічні червоні прямі). Але обстановка лякає, особливо при включенні музичного супроводу. Гнітюча мелодія змушує нервувати. Підказки знижують ймовірність тупикової ситуації. Логіка і кмітливість незамінні в проходженні гри. Допоможіть підопічному вижити, розслідувати власне зникнення і запобігти подальшим викрадення. Спокій і впевненість допоможуть вибратися з страшної пастки.


Реклама

завантажити Spotlight X: Room Escape 2.25.1 для LG L35

Нове в цій версії
New Level Added! - Church
Загальна інформація
версія 2.25.1 (2025001)
дата завантаження 2021-08-02 16:56
Розмір 90.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Javelin Ltd. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/22 10:31
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |