Relic Adventure
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Relic Adventure - це цікава головоломка, в якій школяреві доведеться вивчити темні підземелля з живими і механічними небезпеками. Перерізати канати, щоб вижити.

Світловолосий хлопчик з рюкзаком за спиною має намір досліджувати древні підземелля. Судячи з обстановки туди боялися заходити навіть досвідчені вчені. Для звикання до управління на першому рівні необхідно тільки своєчасно зістрибнути. Персонаж під управлінням гравця вгадує момент, коли пересувна платформа доїде до зручного місця, приземляється на неї, а потім робить ще один стрибок, щоб далі побігти в напрямку, зазначеному на табличці зі стрілкою. Подібна табличка присутній на кожному рівні, символізує успішне вирішення головоломки і розблокування наступного етапу.

В інших рівнях рішення завдання можливо після зрізання мотузки або декількох. Специфічні конструкції з канатами і повислими на них предметами при виконанні зрізу в коректний момент формують допоміжні або опорні елементи. Також на міцних мотузках іноді висять важкі речі, які при падінні знищують небезпечних створінь (ведмедів, мумій та інших). На платформи з гострими шипами скидається спеціальна поперечина. Одним боком вона ідеально входить в проміжки між лезами, а з другої сторони має рівну поверхню, щоб шукач скарбів зробив безпечний стрибок.

Відмінні риси гри Relic Adventure:

  • прогулянки старовинними підземеллями;
  • перерізання канатів в головоломках;
  • запуск і зупинка різних механізмів;
  • знищення мумій, хижих тварин;
  • скарби в якості нагороди.

На мотузках крім важких предметів можуть висіти дорогоцінні камені. При падінні в потрібну зону вони стають ключем, що запускає механізм або декілька. Непогана графіка, інтуїтивне управління і легка сюжетна лінія залучають гравців різного віку, допомагають відволіктися і перемкнути мозок на хитромудрі логічні завдання. Головоломки з різноманітними доповненнями і нововведеннями на кожному етапі виключають монотонність. Відпочиньте в процесі тренування логічного мислення!


Реклама

завантажити Relic Adventure 1.8.1 для LG L35

Нове в цій версії
New levels.
Загальна інформація
версія 1.8.1 (10001)
дата завантаження 2020-08-21 10:04
Розмір 99.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/18 12:05
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |