Ragnarok M: Eternal Love
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ragnarok M: Eternal Love це не просто чергова рольова гра на ваш андроїд, таких вже величезна кількість, хороших і не дуже, проте, порівняти з чимось завгодно іншим цю не вийде з ряду причин. Але почнемо ми з видавців, в ролі яких виступила студія Gravity Interactive Inc., на рахунку якої це друга гра, а про першу ми навіть згадувати не будемо. Проте, саме ця назва вже майже 20 років знайоме справжнім фанатам рольових ігор, тому що саме вони випустили в середині 2000 року гру Ragnarök Online, що стала прабатьком новинки.


Давайте ж згадаємо, чим був для нас оригінал? Почати варто з того, що ця рольова гра була створена на основі корейських коміксів, а безліч назв та імен були запозичені з скандинавської міфології і міфології деяких інших країн. Графіка була унікальна, тому що розробникам вдалося поєднати і 2D і 3D на одному екрані, що виглядало досить «ретро», але все ж візуальна складова ніколи не була сильною стороною цієї гри.

Головна фішка - постійний розвиток, яке розробники називали «епізодами» і за весь час існування оригіналу встигли викотити аж 14 штук, причому кожен новий не тільки розширював ігровий світ, а й додавав нові можливості, механіки ... Це та рольова гра, в якій можна було дійсно все!

Але що ми отримали на мобільниках? Цим питанням напевно задаються багато, особливо ті, хто бачив перенесені Lineage, Aion і багато інших ... Проте, на цей раз розробники зробили все правильно!

Що ми зберегли:

  • Дивну, але все ж прикольну графіку
  • Дуже цікавий сюжет, який дозволить вам забути про «фарминг мобів»
  • Битви з іншими гравцями в реальному часі і битви кланів
  • Вихованці та крафт
  • Всі класи персонажів і професії

При цьому, в грі немає ніякої реклами, але покупки, як зазвичай, цілком вітаються. Так що, все що ми написали раніше більш ніж достатньо, щоб не тільки отримати пристойну дозу ностальгії, а й отримати дуже цікаву і затягує гру.


Підсумок: гра Ragnarok M: Eternal Love безумовно гідна вашої уваги, особливо якщо ви грали в першоджерело, але попереджаємо, деякі особливості саме мобільних рольових ігор не обійшли стороною навіть цей проект.


Реклама

завантажити Ragnarok M: Eternal Love 1.0.25 для LG L35

Нове в цій версії
New Race

New Map - Barren Land

New Dungeon - Echoing Corridor

Game Optimizations
Загальна інформація
версія 1.0.25 (276)
дата завантаження 2021-02-28 23:51
Розмір 72.65 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

WRITE_MEDIA_STORAGE

WRITE_MEDIA_STORAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

ACCESS

ACCESS

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/17 09:52
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |