Sticklings Deluxe
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sticklings Deluxe - це забавна головоломка, в якій потрібно провести бездумно снують стіклінгов до цільової точці, відводити їх від перешкод, використовуючи широкий набір здібностей.

На кожному рівні гравцеві дається коробка з певною кількістю героїв. Частина з них повинна дістатися до спеціального порталу, розміщеного в віддаленій точці тривимірної локації. Персонажі цілеспрямовано вперед, ігнорують будь-які небезпеки і ризики. Користувачеві необхідно створити таку обстановку, в якій частина підопічних обов'язково дійде до пункту призначення і стрибнуть в чорну діру зі світловим обідком. Для досягнення мети є цілий арсенал здібностей, завдання кожному можна ставити тільки один раз.

Чоловічків можна зупиняти, щоб вони стали непрохідною стіною для інших (при ударі об стінку йде автоматично змінює напрямок руху). Опція самознищення дозволить підірвати велику перешкоду, несвоєчасно міняє шлях героїв. Бомбою теж можна зруйнувати зайвий елемент. Функція зведення моста дає можливість дійти до далекої точки, недоступною шляхом прямого переміщення. Ще міст допомагає уникнути падіння в численні прірви. На рівні дається обмежена кількість умінь, користувач застосовує їх на свій розсуд. Іноді досить лише частини з доступних опцій.

Відмінні риси гри Sticklings Deluxe:

  • організація умов для переміщення героїв до порталу;
  • застосування різних навичок;
  • обмеження часу на завдання;
  • отримання медалей;
  • ризик загибелі стіклінгов.

Алгоритмів виведення героїв на бажану дорогу багато, головне не втратити великої кількості підопічних в процесі вирішення головоломки. Тривимірні незграбні локації з пастками, смертоносними механізмами та іншими неприємностями змушують провідника виробляти окрему стратегію для кожного етапу. Безжальний таймер змушує поспішати, але і без нього повільність неприпустима: локація стоїть посеред прірви, персонажі підходять до краю і спокійно стрибають, якщо своєчасно не перешкодити їм зробити це. Сорок цікавих завдань чекають гравця, готового до відкриття коробок зі стіклінгамі.


Реклама

завантажити Sticklings Deluxe 1.0.1 для LG L35

Нове в цій версії
Various updates and improvements
Загальна інформація
версія 1.0.1 (6)
дата завантаження 2020-06-16 08:13
Розмір 79.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/16 10:02
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |