Frontline: The Great Patriotic War
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Frontline: The Great Patriotic War - це історична стратегія, в якій потрібно битися на боці військ СРСР, використовувати різні юніти, йти вперед і пригнічувати супротивника.

В офлайн режимі гравцеві належить координувати війська, створювати стратегію ведення боїв. Приготуйтеся воювати в різних містах і навіть країнах, міняти тактику з урахуванням погодних умов на окремих територіях. Схематична карта дозволяє швидко переміщатися між містами і наносити удари по запланованим точкам. У битвах варто прораховувати контратакуючі дії противника, аналізувати варіанти завершення боїв з найменшим втратою. Поведінка антагоністів змушує нервувати, доводиться створювати нестандартні сценарії дії. Благо на продумування кожного кроку є час, темп можна формувати індивідуальний.

Досвідченому воєначальнику відкривається маса можливостей: нова техніка, зброя, здатності підопічних. Можна повалити ворога в короткочасне шоковий стан, зіпсувати йому огляд задимленням простору, обстріляти з гармат, які на період ВВВ вважалися передовими. Історичні битви неминучі, до них потрібно ретельно підготуватися. Тільки планування маневрів на тривалі періоди допоможе пережити складну обстановку, в якій солдати не можуть нормально відпочити і постійно думають про майбутні битвах. Уважно вивчайте можливості техніки і навички доступних солдатів, щоб створювати оптимальні комбінації для ефективних атак.

Відмінні риси стратегії:

  • реалістичні карти ВВВ;
  • участь в історичних битвах;
  • поліпшення здібностей;
  • розширення арсеналу зброї;
  • просування на ворожу територію.

Розробник спробував відтворити історичний сценарій і зробив непоганий проект для фанатів войовничого геймплея з формуванням стратегій. Похмурі відтінки графічного оформлення відмінно відповідають задуманої атмосфері. Чітка прихильність міст на карті дає можливість користувачу брати участь у відомих битвах, змінювати хід подій. Схематичність дозволяє мислити глобально і розглядати взяття великого населеного пункту як звична справа, для якого необхідно пару прицільних ударів. Обережність і наполегливість допоможе домогтися цілей, поставлених кращим командиром!


Реклама

завантажити Frontline: The Great Patriotic War 1.0.2 для LG L35

Нове в цій версії
✔Friends, v1.0.2 is here, the game is now FREE!!!
✔Gameplay improvements
✔Bugfixing
✔The game now features commercials (no more IAP)
✔Those of you who already paid for the game will receive access to a special DLC for free in the next Big update
Cheers!
Загальна інформація
версія 1.0.2 (43)
дата завантаження 2021-01-31 11:41
Розмір 128.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/15 10:18
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |