Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King
0 (0)

Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King - це бойовий екшен, в якому бокс, кунг-фу та інші види бійки поєднуються для ефективного відображення множинних ворожих атак.

Сміливому воїнові довелося битися з великою кількістю антагоністів, нападників на його рідне село. Чоловік добре володів кількома видами бойових мистецтв, використовував багато прийомів, але супротивників було занадто багато. Дружина наклала на себе руки, коли дізналася про загибель чоловіка. Син вирішив помститися тим, хто посмів убити його батьків, дванадцять років тренувався з найкращим майстром і після ретельної підготовки почав діяти. Групи з декількох бійців вже готові протистояти новачкові, за ними йдуть жорстокі боси.

Гравець спочатку допомагає батькові боротися максимально довго, потім керує молодим хлопцем в процесі тренувань. Далі персонажа чекають зустрічі з агресивними бійцями. Юному героєві дається підмога у вигляді інших людей з непоганими навичками рукопашного бою. Помічники менш активні, ніж підопічний гравця, але в екстрених моменти їх сила дуже цінна. При об'єднанні вмінь карате, кунг-фу і боксу людина може володіти неймовірною силою, її потрібно грамотно застосовувати з урахуванням мінливої ​​ситуації. Чарівні сили і заклинання доповнюють трюки і комбо для більш впевненої поведінки героя.

Відмінні риси гри Kung Fu Attack 3:

  • комбінування ударів;
  • рукопашний бій, трюки, комбо;
  • одночасне протистояння з кількома антагоністами;
  • потужні боси;
  • магічні навички, заклинання.

У двомірному графічному оформленні користувач бачить те, що відбувається збоку. Персонаж рухається вперед і бореться з противниками, що виникають з усіх боків. За допомогою джойстика можна управляти бійцем, вибирати певні удари, робити трюки. Низка ефективних маневрів трансформується в комбо, дає додаткові сили. Текстові діалоги з наставниками, опонентами і іншими важливими особами дозволяють глибше вникнути в сюжетні перипетії. Якісний звуковий супровід підсилює напружену атмосферу. Допоможіть підопічному гідно помститися кривдникам його батьків!


Реклама

завантажити Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King 1.4.6.186 для LG L35

Нове в цій версії
Unlock ALL SKILLs.
Загальна інформація
версія 1.4.6.186 (47)
дата завантаження 2021-04-07 15:10
Розмір 63.76 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Hs Soft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/14 10:11
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |