Ghost Killer
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ghost Killer - це цікава головоломка, в якій потрібно обстрілювати привидів лазерним променем, уникати дій, використовувати перепони для зміни напряму прицілу.

Персонаж забрів в темну, переповнену монстрами місцевість. В руках лише лазер, який виконує роль освітлювального інструменту і зброї. При огляді від третьої особи гравець бачить свого підопічного і може його повертати, але місцезнаходження залишається незмінним. Іноді на майданчику з'являється кілька кілерів, управління ними відбувається синхронно, повертаються герої одночасно. Управляти тільки одним, залишивши другого в поточному положенні, не вийде. Рух пальцем вліво / вправо дозволяє розгорнути вбивць в потрібну сторону, за допомогою кліка здійснюється постріл.

Привиди не завжди видно відразу, іноді їх можна розрізнити лише при наведенні лазерного променя. Світло може відображатися у вигляді пунктиру, сегмента кола або іншої форми, в залежності від кількості противників і варіанти їх знищення (вказується перед початком завдання). Якщо антагоністи здатні стріляти у відповідь, то рухаються вони одночасно з кілерами, мають ідентичне зброю. У момент прицілу потрібно стежити, щоб лазер ворога не був спрямований в бік підопічного, тоді постріл буде безпечним. Мішенню також може ставати багаття, телевізор та інші елементи, біля яких знаходяться антагоністи. Блоки і стіни служать відмінним відбивачем, допомагають вразити найдальшу мета.

Відмінні риси гри Ghost Killer:

  • пошук і знищення привидів в темряві;
  • ймовірність атак з боку противників;
  • можливість одним пострілом вбити кількох монстрів;
  • небезпечні побачення з босами;
  • огляд від третьої особи.

Обмеження часу на проходження рівня відсутній, необхідно лише вибирати одну тактику для вирішення кожного завдання. Привиди статичні, не нападають першими, можна спокійно прораховувати оптимальний спосіб їх знищення, по одному або групами. Похмурі фонові тони підсилюють яскравість візуальних ефектів. У кожній головоломці потрібен один або кілька пострілів. Короткочасність проходження локацій компенсується їх кількістю, різноманітністю завдань і незліченними нюансами, які вимагають уважного підходу. Логічне мислення допоможе впоратися з нелегкими місіями!


Реклама

завантажити Ghost Killer 1.1.5 для LG L35

Нове в цій версії
v1.1.5: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
Загальна інформація
версія 1.1.5 (115)
дата завантаження 2020-03-05 00:45
Розмір 18.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Mouse Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/13 09:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |