War Zombie: Arena
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра War Zombie: Arena - це екшен-шутер, в якому потрібно створювати загін з різних героїв, об'єднуватися з тими, що вижили і протистояти зомбі, або воювати за статус останнього вижив.

Майбутнє планети виявилося під загрозою через вірус, ходячі мерці заполонили території. Необхідно врятувати світ, усунути ворогів і об'єднатися з тими, кому вдалося уникнути зловісного зараження. Для почесної місії гравець набирає персонажів в команду і відправляє їх на тривимірні локації, де відбуваються постійні сутички. Висока динаміка подій змушує концентруватися, постійно відстежувати ворогів, ініціювати битви. Після отримання мінімального досвіду можна розблокувати більш сильних особин, з унікальними навичками, умінням взаємодіяти з могутньою зброєю і давати відсіч більшій кількості противників.

З такою командою перспектива перемоги при атаці зомбовані війська стає вище. Створення альянсів з вижили дає шанси на повноцінне усунення нечисті. Локації розділені по кварталах, на кожній вулиці панує хаос, потрібно бігати і вбивати антагоністів різною зброєю (доступний вибір різних моделей під стиль ведення бойових дій). Знизити виживаність противника допоможе також захоплення ресурсів, додаткового чужого джерела енергії. Наслідки страшної епідемії припаде довго усувати, але очищення навіть маленької зони гарантує безпеку бажаючим втекти і сховатися.

Відмінні риси гри War Zombie: Arena:

  • розстріл ходячих мерців;
  • створення альянсів з вижили;
  • розблокування персонажів з різними здібностями;
  • солідний арсенал зброї;
  • два формати геймплея.

Якщо одиночна боротьба для гравця цікавіше співпраці з командою, рекомендується запустити другий режим і самостійно боротися з зомбованими і іншими воїнами. Місія полягає в тому, щоб стерти з лиця землі всіх без винятку. Важливо враховувати, що будь-який персонаж на майданчику стає ворогом і прагне вбити героя. Тривимірний простір і графічне оформлення з спрощеними формами віддаляють від реальності і занурюють користувача в вигаданий світ. Висока частота подій виключає нудьгу, а хороший звуковий супровід доповнює атмосферу хаосу. Фанатам військових баталій за участю зомбі обов'язково сподобається цей проект!


Реклама

War Zombie: Arena для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/12 12:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |