Forgotten Hill Disillusion: The Library
5 (4)

Forgotten Hill Disillusion: The Library

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Forgotten Hill Disillusion: The Library - це цікавий квест, в якому має бути досліджувати бібліотеку, дізнаватися про що сталася раніше жахи і ставити під сумнів будь-яку інформацію.

Персонаж втік з забутого пагорба більше року тому, після життя стало нестерпним. Ніхто не вірив в розказані їм жахливі історії, тому чоловік перестав ділитися своїми переживаннями. Кошмарні ситуації відбувалися все частіше, єдиним виходом здавалося більш глибоке вивчення теми. Музей-бібліотека ідеально підходить для з'ясування причин появи жахів. Підозрілий консьєрж на вході продає клієнту пропуск. Квиток для входу в дивне приміщення обіцяє багато нових відчуттів і відкриттів.

Чергова історія стане важливою главою в спеціальному журналі. Там фіксуються численні жахливі події. Герою доведеться повернутися до ситуацій з минулого, хоча бажання забути про них назавжди переважало над іншими мріями. Жахом наповнена кожна рядок з журнальних записів, необхідно морально підготуватися до страхітливим головоломок і загадок такого ж стилю. Вивчення кімнат і рішення ребусів спочатку підсилює переляк, далі поступово з'являються розгадки, виникає азарт, хочеться дізнатися більше, допомогти багатостраждальному персонажу позбутися страхів.

Відмінні риси квесту:

  • нетривіальні головоломки, завдання;
  • заплутана сюжетна лінія;
  • пошук правди в лякаючою атмосфері;
  • знайомства з цікавими героями;
  • суміш мистецтва і хоррора.

Занадто простий явний відповідь може бути оманливим, рекомендується перевіряти інформацію, постійно шукати альтернативні варіанти розв'язки. Повернення до минулого допоможе з'ясувати важливі деталі, розкрити більш глобальні таємниці, поглянути на події з іншого ракурсу. Логічні завдання, пошук предметів і їх нестандартне застосування займуть основну частину часу гравця. Кімнати і коридори зберігають багато секретів, висока ймовірність опинитися заблокованим в маленькому приміщенні. Звуковий супровід нагнітає обстановку, але при збереженні холоднокровності можна знайти ключ до будь-яких дверей. У поточному проекті міститься перша глава пригоди, постарайтеся вижити, щоб підготуватися до наступних відкриттів.


Реклама

завантажити Forgotten Hill Disillusion: The Library 1.0.11 для LG L35

Нове в цій версії
Thank you for visiting the Museum of Forgotten Hill! Hopefully most of the issue on Android 11 devices should be gone with this version. We hope you'll enjoy the visit!
Загальна інформація
версія 1.0.11 (17)
дата завантаження 2021-04-10 07:14
Розмір 121.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

Усі додатки FM-Studio на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/11 11:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |