Fire Truck Driving Simulator 3D Parking Games 2018
0 (0)

Fire Truck Driving Simulator 3D Parking Games 2018

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fire Truck Driving Simulator 3D Parking Games 2018 - це симулятор водіння, в якому потрібно їздити по району на пожежному автомобілі, оперативно усувати вогнища загоряння.

Гравець управляє великим транспортним засобом з усім оснащенням, необхідним для гасіння вогню. У невеликому районі міста на дорогах спостерігається низька активність, екстреної службі завжди намагаються поступатися дорогою, але дотримання основних правил руху ніхто не відміняв. Можна вибрати один з варіантів управління автомобілем і відправитися на чергову зміну. На екрані з'явиться невелика карта з міткою, що символізує найближчий пожежа. Машина на схемі червоним кольором, а проблемний будинок має точку з зеленим відтінком.

Потрібно швидко під'їхати до будівлі, згасити мови загрозливого полум'я. Після усунення всіх вогнищ на мапі з'являється нова контрольна точка з пожежею. Вогонь може переходити на дерева і далі, тому зволікати з приїздом не рекомендується. На верхній панелі таймер відраховує час на проходження кожного рівня. Також там фіксуються зірки, видані за якість роботи і число екстрених ситуацій, які доведеться вирішити до завершення етапу. Оптимальна точка для парковки перед будівлями відзначається спеціальним кругом блакитного відтінку. Він допомагає зорієнтуватися і зменшити час, витрачений на зручну парковку. Якщо поставити машину далі рекомендованого місця - водомет не дотягне до полум'я.

Відмінні риси симулятора:

  • пошук палаючих будинків з подальшим їх гасінням;
  • локалізація кожного вогняного вогнища;
  • різні моделі доступних автомобілів;
  • кілька способів управління транспортом;
  • чітка карта району на екрані.

Студія розробника подбала про непоганому управлінні, що позитивно позначається на швидкості переміщення транспорту. Спустошені вулиці наближають до нуля ймовірність автомобільних аварій. Графічне оформлення простовато, моделі зустрічних машин однакові навіть за кольором, може виникнути враження, що один водій переслідує вас по всій довіреної для чергування території. Легке звуковий супровід не відволікає пожежного від основних обов'язків. Спробуйте себе в ролі співробітника пожежної охорони, виконуйте необхідні дії швидко, професійно і без паніки.


Реклама

завантажити Fire Truck Driving Simulator 3D Parking Games 2018 1.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2018-08-25 06:39
Розмір 42.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/10 12:48
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |