Mystic Escape
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mystic Escape - це таємничий квест, в якому людині після втрати пам'яті потрібно з'ясувати, що відбувається навколо, відокремити міраж від реальності, прийняти рішення про подальші дії.

Персонаж прокидається на невеликому дерев'яному судні і бачить навколо тільки воду. Йому складно пригадати попередні події, відрізнити галюцинації від дійсності Віддалений мелькає світло вабить, герой пливе до острова. Дивні силуети дають численні підказки, велика кількість загадок пасток і головоломок змушує рухатися повільно і аналізувати кожен крок. Дивна дівчина постійно перебуває поруч, немов веде героя, сприяє розкриттю багатьох істин. Крім помічників виявляється злісна сутність, вона переслідує і намагається порушити будь-який план. Пізніше з'ясовується, що місцевим жителям необхідна допомога, після рішення спектра завдань з'явиться можливість втекти з острова, або залишитися, стати Остров'янин і дізнатися історію значно глибше.

Колоритна частина суші посеред океану наповнена містичною атмосферою. При дослідженні локацій можна змінювати точку огляду, оглядатися навколо. Головоломки на пошук предметів допоможуть більш уважно вивчити території, логічні задачі також наблизять гравця до розплутування складної історії. Не бійтеся контактувати з навколишнім світом, чіпати предмети. Всі події будуть записані в якийсь щоденник, він дозволить скласти воєдино мозаїку спогадів і підказок, щоб прийти до відповідей на глобальні питання.

Відмінні риси гри Mystic Escape:

  • прояснення ситуації після амнезії;
  • пошук предметів, логічні завдання;
  • суміш спогадів і галюцинацій;
  • постійна допомога від незнайомки;
  • зміна ракурсу огляду.

Тривимірна незграбна графіка трохи збиває з пантелику, але не псує естетики навколишнього середовища. Мелодія для релаксації дозволяє забути про поспіх і розмірено вирішувати завдання, проходити квест-руми, аналізувати зачіпки. З приміщеннями краще бути обережним, вихід з них часто блокується і змушує організовувати міні-пагони. Японська стилістика створює додатковий шарм, викликає бажання дізнатися більше. Скористайтеся щоденником і розберіться, що саме привело героя на цей далекий ділянку суші посеред океанських глибин!


Реклама

завантажити Mystic Escape 1.26 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.26 (23)
дата завантаження 2020-04-21 05:39
Розмір 66.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки SunRay Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/09 10:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |