Idle Wild West
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Idle Wild West - це цікавий екшен, в якому має бути набрати команду відважних героїв, боротися з хвилями монстрів і скелетів, захищати місто від чужинців.

Рідний території почали погрожувати агресивні істоти, засобів боротьби з ними не було. Останньою надією став гравець, йому довірили створити команду воїнів, відбити атаки драконів та іншої нечисті. У нижній зоні екрану є картата майданчик, на ній стоять вірні солдати в найрізноманітніших видах. Тут є мила дівчинка, Зорро, кінь в сонцезахисних окулярах і з кулеметом, інші незвичайні персонажі. По краях від нижньої площадки розміщено обладнання для видобутку золотих монет, воно схоже на гральні автомати. Персонажі можуть підходити до цих механізмів і добувати золото для апгрейдів і поліпшень.

На перших хвилинах підопічних мало, все концентруються на вбивство антагоністів. Висока ефективність при захисті міста дає право на розблокування інших героїв, а також об'єднання представників ідентичних видів. Після розширення команди можна дозволити двом відкласти зброю і зайнятися видобутком заповітних монет. Вороги підходять до кордону хвилями, їх варто знищувати на великій дистанції. Основну частину ігрового поля краще залишати порожній, щоб тільки величезні криваві плями свідчили про те, як багато представників ворожих кланів вдалося побороти. Якщо противник підходить надто близько - можна видобувачів можна повернути. При появі босів це особливо важливо, ці чудовиська пробираються ближче, ніж типові монстри.

Відмінні риси гри Idle Wild West:

  • формування загону кращих;
  • обстріл монстрів і драконів;
  • унікальні здібності підопічних;
  • об'єднання героїв для посилення команди;
  • широкий спектр бонусів.

Зірки, скарби, магазин поліпшень і інші мотивуючі елементи не дають приводу втратити надію. Птахи з скринями або величезними скарбничками з'являються над головами воїнів раптово і дуже своєчасно. Механізми, стилізовані під ігрові автомати, змушують інакше поглянути на завдання персонажів, тимчасово залишають поле бою. Закадровий голос рідко дає підказки, але любить повідомляти про успіх. Музика навіває суворий настрій, проганяє думки про передчасне завершення битви. Поверніть спокій рідного міста!


Реклама

завантажити Idle Wild West 1.0.2 для LG L35

Нове в цій версії
Minor Bug fix!
Загальна інформація
версія 1.0.2 (46)
дата завантаження 2020-01-07 13:55
Розмір 35.29 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/08 09:53
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |